קורס פיתוח אפליקציות web

ווצאפ, מוביט, ספוטיפיי ונטפליקס הם רק חלק מרשימה ארוכה ואינסופית של אפליקציות בלעדיהן אנחנו אבודים. אפליקציות שימושיות מלוות את היומיום שלנו והופכות את החיים לנוחים יותר בכל תחום: תקשורת, מידע נגיש, מוזיקה, בידור, קניות ועוד אינספור שימושים שמקיפים את חיי המשפחה, את העבודה ואת שעות הפנאי שלנו. אפליקציות אלה כמובן לא נולדו מעצמן, אנשי מקצוע מוכשרים עבדו על הפיתוח שלהן ופעלו כדי שאנשים יוכלו להנות מהן ולהרוויח כסף באמצעותן. רוצים להיות אתם אנשי הפיתוח של האפליקציות המובילות? כאן בהמשך: כל מה שחשוב לכם לדעת על קורס פיתוח אפליקציות web.

 

מה זה קורס אפליקציות web?

קורס בניית אפליקציות ווב הוא קורס שמכשיר מומחי בניית אתרים ואפליקציות Full Stack המסוגלים לתכנן ולבצע פרויקטים של פיתוח אפליקציות החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע כולל התייחסות לצד השרת ולצד הלקוח.

קורס אפליקציות web הוא קורס ממוקד ופרקטי מאוד שמאפשר לבוגרים להיכנס לשוק העבודה במהירות ולהיות מפתחי אפליקציות שמציעים ערך רב לעולם ההייטק.

 

מה לומדים בקורס פיתוח אפליקציות ווב?

בקורס בניית אתרים ופיתוח אפליקציות Full Stack של SVCollege, תוכנית הלימודים כוללת ידע רלוונטי והכשרה ספציפית לכניסה מהירה וחלקה לעולם ההייטק. להלן היכולות והידע אותם תרכשו במסגרת קורס פיתוח אפליקציות ווב של SVCollege:

  • בניית אתרים ב-html css js
  • יצירת שרת WEB באמצעות טכנולוגיות עדכניות
  • עבודה מול API וDB
  • פיתוח אפליקציות היברידיות באמצעות REACT
  • תיק עבודות לענן
  • ועוד

 

קורס אפליקציות web מלמד את הסטודנטים לבנות את צד הלקוח באתר בעזרת HTML 5 + CSS3, באמצעות כלים אלו תוכלו לבנות אפליקציה מאפס ולעצב אותו לפי דרישות הלקוח. בקורס הפיתוח של SVCollege תלמדו גם על בנייה קלה ונוחה של אתר בדגש על רספונסיביות ואפשרות להטמעת שינויים בקלות.

בנוסף, לאחר בניית שלד האפליקציה תלמדו לבנות את מנוע באתר באמצעות שפות תכנות מובילות כמו JavaScript ES6 כדי לאפשר ביצוע פעולות שונות באתר/אפליקציה ולעבוד מול אתרים ושרתים אחרים.

בחלקו האחרון של הקורס תתמקדו בשימוש בריאקט – פלטפורמה פופולרית ביותר לפיתוח אפליקציות כולל הוספת ממשק ניהול מצבים (Redux).

חוץ מכל זה, אתם תלמדו לחשוב כמו מפתחי אפליקציות, לייצר חוויית משתמשים אינטראקטיבית לפעול ביצירתיות ולפתח אתרים פונקציונליים ונגישים.

 

עם מה תצאו מהקורס?

בוגרי קורס פיתוח אפליקציות Full Stack של SVCollege יוצאים לשוק העבודה עם תיק עבודות רלוונטי, מושך ומקצועי במיוחד לצד רזומה הכול תקופת סטאז’ בחברת פיתוח מובילה בתחום ההייטק. שני פרמטרים אלו ממקמים את בוגרי SVCollege בשורה הראשונה של מועמדי משרות מפתחי האפליקציות המבוקשים בישראל.

 

מה זה Front-end ו- Back-end ולמה שווה לכם ללמוד פיתוח אפליקציות Full Stack?

בקאנד ופרונטאנד הם בעצם צד השרת וצד הלקוח באתר/תוכנה/אפליקציה. כל אפליקציה/אתר/תוכנה כוללים את הפנים החיצוניות וחוויית הלקוח מול מסדי הנתונים הפנימיים, המנוע הפנימי שמניע את האתר ומאפשר ביצוע פעולות הקשורות בתשתית האתר עצמו ומול אתרים וממשקים נוספים.

פיתוח אפליקציות Full Stack הוא תחום הכולל את פיתוח שני חלקי האתר: פרונט אנד ובק אנד. מתכנת Full Stack הוא מתכנת שיכול לייצר אפליקציות מאפס ולתת מענה מקיף הן בפן החיצוני של האתר ועיצוב חוויית המשתמש והן בפן של השרת הכולל בנייה וארגון של מסדי נתונים וביצוע ממשקי API.

מפתחי אפליקציות ווב Full Stack מבוקשים מאוד בשוק התעסוקתי כיוון שהם מספקים שירות כולל ומאפשרים ללקוח ליהנות מיכולות רחבות ופיתוח אתר/אפליקציה על שלל הרבדים אותם כולל פרויקט פיתוח.

פיתוח Full Stack נחשב בעולם ההייטק ובתעשייה הטכנולוגית לנכס יקר ומסיבה זו בוגרי קורסים של פיתוח אפליקציות ווב פולסטאק נחשבים לבעלי סיכויי השמה גבוהים מיד עם צאתם לעולם העבודה.

 

קורס בניית אתרים ופיתוח אפליקציות – הידע שלכם הוא פונקציה של תרגול

בניגוד לתואר במדעי המחשב או לימודים ארוכים הכוללים מידע תיאורטי בלתי שימושי רב, קורס פיתוח אפליקציות הוא קורס ממוקד ופרקטי מאוד הדורש מעבר ללמידה של שיעורי הקורס הרשמיים – גם שעות תרגול רבות. רצוי מאוד לתרגל בתוך ולאחר כל שיעור כדי להוריד את החומר הנלמד לפסים מעשיים ולהתנסות בפועל ביישום שפות התכנות השונות לפיתוח אפליקציה.

אגב, תרגול תוך כדי שיעור מתאפשר בעיקר בקורסי תכנות אונליין. קורס דיגיטלי פותח בפניכם אפשרות ללמידה בקצב שלכם: עצירת שיעור לתרגול של כלי ספציפי, הרצה קדימה ואחור בהתאם לצורך ועוד. יחד עם רכישת קורס אונליין המציע יתרונות שונים, חשוב לבדוק מול מסגרת הלימודים על התמיכה הטכנית אותה היא מגישה לסטודנטים.

מכללת SVCollege מציעה שיעורי תגבור, קו ווצאפ פעיל לתמיכה טכנית ולמידה פרטנית למתקשים. תרגול אינטנסיבי יחד עם מעטפת תמיכה מקצועית הם נוסחה מצוינת להצלחה בקורס פיתוח אפליקציות דיגיטלי ולרכישת יכולות פיתוח מרשימות.

 

תוכנית התמחות בפיתוח אפליקציות – כרטיס הכניסה שלכם לעולם ההייטק

SVCollege, המכללה להכשרת עובדי הייטק, מציעה קורס פיתוח אפליקציות ווב הכולל תוכנית התמחות בשיתוף עם חברות הייטק מתקדמות. המכללה עושה שיתופי פעולה עם חברות ובתי תוכנה לשילוב בוגרי הקורס לתקופת ניסיון. הבוגרים מתנסים בפיתוח אפליקציות ‘על אמת’, נושמים סביבת עבודה טכנולוגית ומגיעים לשוק העבודה עם ידע מעשי וניסיון שמקנה להם שם ומעמד בקרב חברות הפיתוח ובעלי העסקים בתחום מול מועמדים נוספים למשרות פיתוח אפליקציות ובניית אתרים.

 

מהם תנאי הקבלה לקורס הייטק בתחום פיתוח האפליקציות?

קיימים מספר שלבים למיון מועמדים לקבלת למסגרות קורסי הייטק. חשוב להראות בראיון הקורס הבנה טכנית ושליטה בסיסית בשפת האנגלית, כאשר בחלק מקורסי הפיתוח יידרשו המועמדים לעבור ראיון קבלה אישי מול ועדת קבלה. אל דאגה, גם אין לכם ידע טכנולוגי, קיימים קורסים המכשירים מומחי פיתוח אפליקציות מאפס שיוצאים לשוק העבודה עם כל הכלים הנדרשים להצלחה בתעשייה הטכנולוגית.

 

לסיכום

קורס פיתוח אפליקציות ווב מכשיר עובדים למשרה מבוקשת בעולם הייטק ומציע מלבד ידע תיאורטי גם הכשרה פרקטית מאוד המסייעת לעבודה בפועל על פיתוח מוצרים טכנולוגיים בסביבת עבודה אמיתית. קורס פיתוח אפליקציות מבוסס על שפות תכנות מתקדמות ומתעדכן בהתאם לצורך. קיימים הבדלים בין הקורסים השונים כאשר חלקם מיודעים לבעלי ניסיון בתכנות וחלקם מתאימים גם למי שאינו בעל רקע טכנולוגי. בנוסף, ניתן ללמוד את המקצוע בקורס פרונטלי או בקורס דיגיטלי כאשר קיים יתרון לקורס בדיגיטל בהתאם לגמישות בזמן ומקום הלמידה והיכולת לשלב את הקורס עם עבודה במקביל.

 

שאלה ותשובה

קורס פיתוח אפליקציות הוא קורס העוסק בפיתוח אפליקציות מאפס והוא כולל את צד השרת וצד הלקוח. בוגר קורס אפליקציות ווב ידע לעבוד עם אפיון טכנולוגי של אפליקציה, לעצב את הממשק כך שיספק חוויית משתמש אופטימלית ברמת הפרונט אנד ולפתח את מנוע האפליקציה בצורה נכונה כולל ארגון מסד נתונים, התממשקות עם תוכנות, אתרים ואפליקציות נוספים ויכולת ביצוע פועלות גם במסגרת האפליקציה עצמה.

תלוי. קיימים קורסים בהם תוכנית הלימודים מותאמת רק לבעלי רפרטואר של מתכנתים או לבעלי תואר. עם זאת, קיימים בשוק קורסי הייטק שמכוונים גם למי שאינו בעל רקע טכנולוגי והם מספקים ידע והכשרה לפיתוח אפליקציות מאפס.

קיימות מספר סיבות לכך שקורס אפליקציות מומלץ דווקא בגרסה המקוונת: ניתן ללמוד את הקורס מכל מקום ובכל שעה וכך לשלבו גם אם אתם כבר עובדים במשרה אחרת. בנוסף, קורס פיתוח אפליקציות אונליין מאפשר לכם לתרגל תוך כדי תנועה, פעולה החשובה מאוד כדי להעביר את הידע והמיומנויות אותם אתם רוכשים בקורס – לפסים מעשיים.

logo

כבר עוזבים?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם