כל המידע אודות קורס פרונט אנד

קורס פרונט אנד

תוכן עניינים

קורס פרונט אנד הוא אחד הקורסים הפופולריים ביותר בעולם ההייטק, שכן הוא מקנה מקצוע מבוקש ומרתק שמתפתח כל הזמן, עם היווצרותן של פלטפורמות חדשות. ההתפתחות של עולם הפרונט-אנד דורשת מפתחים איכותיים, שרוצים ללמוד דברים חדשים ולצמוח ולגדול יחד עם הדרישות המשתנות של עולם הפרונט אנד.  

רגע, מה זה בכלל פרונט אנד?

יישום WEB (בין אם אתר או אפליקציה) מורכב משני חלקים: החלק הראשון הוא פיתוח של השרת, מה שנקרא בק-אנד, המשלב פעולות כמו ההכנה של העמוד ושליחת קבצים לגולש. בק-אנד נחשב הרבה פעמים למאחורי הקלעים של האתר או האפליקציה. החלק השני הוא פיתוח של הדפדפן עצמו, כלומר מה המשתמש רואה מול העיניים – ועל זה אחראי מפתח הפרונט-אנד.  צד לקוח הוא למעשה המתווך בין המשתמש לבין השרת.  מפתחי פרונט אנד אחראים לממשק המוצג למשתמש ולכל הרכיבים איתם הגולש בה במגע. לכן, מפתחי פרונט אנד צריכים להתחשב בהיבטים נוספים מלבד פיתוח עצמו וכתיבת קוד, כמו נגישות, עיצוב, ביצועים וידידותיות למשתמש. בעולם בו כולנו נמצאים במגע תמידי מול אתרי אינטרנט ואפליקציות,  למפתחי פרונט אנד תפקיד חשוב וקריטי בבניית אפליקציות ואתרים שהם פשוטים, דינמיים, ידידותיים ואינטראקטיביים, פועלים בכל הפלטפורמות ויוצרים חווית משתמש איכותית. 

למה להיות מפתח פרונט אנד?

שוק הייטק מוצף באינספור תפקידים, אבל אין ספק שתפקיד מפתח פרונט אנד הוא מהתפקידים המרתקים ביותר שתמצאו. יש לכך סיבה טובה: מעבר לכתיבת קוד, כתיבה של אלגוריתמים והבנה בטכנולוגיות חדשות, מפתחי פרונט אנד נמצאים ב"דיאלוג" מתמיד עם משתמש הקצה. לכן, הם מתעסקים בנושאים נוספים כמו הפן החזותי של הממשק, העיצוב וחווית המשתמש – היבטים שמוסיפים עומק, צבע ועניין. אם אתם אנשים חדים שמתעניינים גם בפן החזותי והויזואלי של הדברים, יש סיכוי טוב שהתפקיד הזה מתאים בדיוק לכם. מעבר לתחום עצמו, מדובר על מקצוע מבוקש מאוד, ולכן גם מתגמל מאוד. גם לזה יש סיבה ברורה: היום העולם כולו מתנהל דרך אפליקציות ואתרי אינטרנט, ולכן הדרישה לאנשי פרונט-אנד איכותיים היא גדולה. החברות מחפשות אחר אנשים יצירתיים וחדים, והזדמנויות התעסוקה הן רבות ומגוונות, ולכן מדובר על אחד התחומים הטובים ביותר. 

קורס פרונט אנד

יש כמה דרכים להיות מפתחי פרונט אנד, בין אם תואר ראשון במדעי המחשב ובין אם קורס מקצועי המתעסק אך ורק בפרונט אנד, וילמד אתכם לפתח אתרים, לפתח פלטפורמות מובייל וכן אפליקציות היברידיות. בקורס פרונט אנד תלמדו את כל הכלים הדרושים על מנת להפוך למפתחי פרונט אנד מן המניין, ותרכשו ידע בטכנולוגיות ה-WEB החדשות ביותר בשוק. בקורס תלמדו הן בכלים תיאורטיים חשובים, אך גם תתנסו באופן מעשי בפיתוח WEB ובשילוב עם תכנים מקורס בניית אתרים. אלו חלק מהנושאים והשפות תכנות שתלמדו בקורס פרונט אנד:
  • היכרות עם עולם ה-Browsers – כדי להיות מפתחי-אנד איכותיים, צריך להבין היטב כיצד פועלים דפדפנים, ואיך להתאים דפדפנים לכל הפלטפורמות והמכשירים השונים הקיימים בשוק.
  • שפת HTML5השפה השימושית ביותר למפתחי פרונט-אנד. היא פשוטה מאוד, אך משמעותית לבניית עמודי אינטרנט. 
  • CSS3בעוד HTML עוזר לנו לבנות את שלדי עמודי האינטרנט, CSS מאפשר לנו ליצור עיצוב ממשק. בעזרת CSS תוכלו ליצור דפים מעוצבים ובנויים בצורה חכמה בין אם דפי WEB או אפליקציות למובייל.
  •  שפת JAVASCRIPTשפת JavaScript היא שפה הכרחית לכל מפתח פרונט אנד. באמצעותה אפשר לפתח ממשקים דינמיים, שהם הכרחיים בעולם הווב של היום. 
 

ומה קורה אחרי סיום הקורס?

בסיום קורס פרונט אנד תדעו לעסוק בפיתוח WEB, תלמדו כיצד ליצור ממשק אינטראקטיבי ודינמי עם חווית משתמש איכותית, וכיצד ליצור תקשורת בין הפרונט אנד לבק אנד. ואולי הכי חשוב, בסיום קורס פרונט אנד תהיו מוכנים להשתלב כמפתחי פרונט אנד בצוותי פיתוח בעולם ההייטק, בתפקידים מתגמלים הן בסטרטאפים קטנים, הן בחברות דיגיטל והן בחברות גדולות ובינלאומיות. קורס פרונט אנד מאפשר לכם לזכות במקצוע מבוקש ודינמי בתוך ארבעה חודשים, עם מיקוד ברור ובלי הצורך בתואר ארוך ומורכב. בסיום הקורס תצאו עם ידע תיאורטי ומעשי רב, ועם פרויקטים שתוכלו להראות בראיונות עבודה. בהמשך תוכלו להתפתח גם לתחומים נוספים, כמו צד השרת ובהמשך כמפתחי Full-Stack, מפתחים עם ידע מעמיק הן בצד-לקוח והן בצד-שרת.
מכללת SVcollege תזניק אתכם אל עולם ההייטק בתוך 4 חודשים.
סטאז' בחברות הייטק

הרוב המוחלט של הקורסים שלנו כולל התלמדות מעשית בחברות הייטק תוך כדי הלימודים!

קאוצ'ינג לראיונות עבודה

הקורסים של מכללת SVCollege כוללים סדנת הכנה לראיונות עבודה וכתיבת קורות חיים בהייטק.

דברו איתנו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
עקבו אחרינו
השלבים בדרך לפיתוח אפליקציה

השלבים בדרך לפיתוח אפליקציה

בשנים האחרונות, מאז שהטלפונים הסלולריים נכנסו לחיינו, הפך פיתוח אפליקציה (יישום) למובייל לתחום פופולרי ומשגשג. פיתוח אפליקציה הוא תהליך מורכב וארוך יחסית, שמצריך ידע ספציפי

קרא עוד »
שפות בניית אתרים פופולריות

שפות WEB שכדאי שתדעו

מומלץ למפתחים בתחילת דרכם בהייטק ולחסרי ניסיון בפיתוח ללמוד שפות פיתוח ייעודיות ל-WEB כדי להעשיר את הידע שלהם ולהתפתח מקצועית. אמנם, בחירת שפת הפיתוח אינה

קרא עוד »