קורס בניית אתרים ואפליקציות WEB

Web Development Front End

מתחייבים לסטאז' (התלמדות מעשית) והשמה בחברת הייטק

מה הוא קורס בניית אתרים ופיתוח WEB?

פיתוח ובניית אתרים ואפליקציות הוא תחום מרתק, שכן הוא טומן בחובו היבטים שונים – נדרשת מצד אחד חשיבה על צד הלקוח, חווית המשתמש והעיצוב, ומצד שני נעשה תכנון טכני ושימוש בשפות שונות ותוכנות עדכניות. 

תוסיפו לזה את העובדה כי מדובר על תחום מבוקש מאוד עם משכורות גבוהות, שכן הביקוש לאתרים מוצלחים ואפליקציות אינטראקטיביות רק הולך וגובר, ותקבלו תחום שהוא גם מרתק וגם מוצף בהזדמנויות עבודה מתגמלות.  

כדי להיכנס לתחום זה אין צורך ממשי בתואר או בלימודים ממושכים, ואפשר להסתפק בקורס  ממוקד ומקצועי, שיאפשר לכם להיכנס ישירות לשוק העובדה. במהלך קורס בניית אתרים תלמדו נושאים שונים ומגוונים שיכשירו אתכם להיות מפתחי אתרים רלוונטיים בעולם ההייטק.

קורס בניית אתרים (Front End Development) של מכללת SVCollege מכשיר את בוגריו לפתח ולהתפתח בעולם ההייטק וליצור יישומי WEB מתקדמים ומרתקים עם דגש על FRONT END – צד הלקוח. חוויית המשתמש וממשק המשתמש הם בעלי חשיבות מכרעת בעידן הנוכחי.

על המפתח להתייחס לפרמטרים שונים כגון עיצוב, ביצועים, נגישות ופונקציונאליות וליצור חוויה דינאמית וממשק ידידותי למשתמש.

 

נגן וידאו

מה לומדים בקורס פיתוח WEB?

בין היתר תלמדו בקורס HTML5 ו-CSS3 שהם הכלים הבסיסיים לבניית אתרים. כמו כן תלמדו ליצור אתרים ואפליקציות אינטראקטיביות באמצעות Java Script, להתאים אתרים למובייל וכן לעבוד עם תוכנת בוסטראפ הפופולרית. 

תלמדו ליצור חווית משתמש אינטראקטיבית, לחשוב מחוץ לקופסה וליצור אתרים נגישים, פונקציונליים וחוויתיים. במהלך קורס תיצרו פרויקטים משלכם, ותתנסו בעבודה מקצועית. 

תוכן הקורס בקצרה

  • שפות תכנות: HTML5, CSS3, JS-ES6, BOOTSTRAP
  • פיתוח אפליקציות ב- ReactJS
  • פיתוח ובניית אתר
  • פיתוח ובניית 2 אפליקציות

תוכנית הלימודים המלאה

הורידו את הסילבוס המלא של קורס בניית אתרים ואפליקציות WEB של מכללת SVCollege

מה קורה לאחר הקורס?

בסיום קורס בניית אתרים  תוכלו למצוא עבודה בחברות תוכנה ובחברות דיגיטל ולצלול היישר לתוך תפקידים ראשוניים בעולם בניית האתרים, למצוא את מקומכם בצוותי פיתוח ולהתמקם בתחום המבוקש והמרתק של בניית האתרים והאפליקציות. בהמשך תוכלו להתמחות בתחומים נוספים כמו צד השרת, ולהתמחות כמפתחי Full-Stack.

עולם ההייטק זקוק לשירותיהם של בוני אתרים ומפתחי Front End WEB ומשלם להם בהתאם. קיימת דרישה גוברת בשוק לאתרי אינטרנט דינאמיים ואינטראקטיביים ואפליקציות WEB, שמעניקים ללקוח שירותים מיוחדים וחווית משתמש יוצאת מגדר הרגיל. כבר ברור זה מכבר שאתרי אינטרנט הפכו לחלק בלתי נפרד מחייו של האדם והן לא בדרך להיעלם מהעולם.

במה אנחנו שונים?

מה אנו נספק לכם במהלך ולאחר הלימודים שיעזור לכם להגיע לחוזה עבודה

התלמדות מעשית

אצלנו לא תלמדו רק תיאוריה, אנו יודעים ומבינים שניסיון הוא המלך בכל מקצועות ההייטק ולכן אנו נדאג לשלב אותכם כבר במהלך הקורס בחברות הייטק, כל זאת במסגרת תהליך ההתלמדות המעשית של המכללה.

קאוצ'ינג לראיונות עבודה

עם סיום הקורס, מכללת SVCollege ממשיכה לתת ערך מוסף לבוגריה תוך הכנה מקצועית ויסודית של לראיונות עבודה בהייטק הידועים כקשים ביותר. מספר רב של בוגרינו אשר סיימו את קורס פיתוח WEB ובניית אתרים של מכללת SVCollege כבר עובדים היום בתור מפתחים וכל זאת בזכות המסלול הייחודי של המכללה.

סיוע בהשמה

מכללת SVCollege מסייעת לבוגריה במציאת עבודה בחברות הייטק, כמו כן מתחייבת מכללת SVCollege למצוא עבודה לבוגריה אשר עמדו בתנאי תקנון המכללה.

איפה עובדים הבוגרים שלנו?

קיימת דרישה ברורה בשוק לבוגרי קורס בניית אתרים ופיתוח ו- Front End Developers. אינספור יזמויות, חברות, סטארט-אפים, עסקים ותאגידים זקוקים לאנשי פיתוח. נתוני מכללת SVCollege מצביעים על אחוזי השמה של כמעט 90% מבוגריה. תלמידי המכללה זוכים לאימון לקראת ראיונות עבודה, התלמדות מעשית בחברת הייטק ולליווי צמוד ואישי עד לקבלת חוזה עבודה. תלמידים שאפתניים, מוכשרים וחרוצים יזכו לעבוד ולהתפתח באחד מהתחומים המעניינים, הצבעוניים והרווחיים ביותר שבנמצא. השכר הוא שכר של 5 ספרות והוא ממשיך לתפוח עם הזמן, במקביל לצבירת הניסיון וההתקדמות בתפקידים, ובפרט עבור מי שמגיע להיות מנהל צוות בתחום.

המרצה שלכם - שם בר

מנהל תחום התוכנה במכללה. מרצה לפיתוח בניית אתרים, פיתוח צד שרת ובדיקות אוטומטיות. מרצה לשעבר בקורס אלגוריתמים במכללת TopEDU מטעם Microsoft. מפתח תוכנה לשעבר + DEVOPS בחברת אלביט מערכות. מתרגל כשנתיים במכללת אפקה לקורסי מבוא למדעי המחשב + תכנות מתקדם.

ניתן לבוגרים שלנו לספר
הצלחנו לסקרן אתכם?
  • לא נדרש בכלל נסיון קודם
  • נדרש ידע בסיסי באנגלית
  • משך הקורס הוא כ-4 חודשים
  • פעם בשבוע (בוקר/ערב), משך כל מפגש 4 שעות.
קורס בניית אתרים פיתוח WEB
סגירת תפריט

השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם!

השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם!

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

התחלת הקריירה שלך מתחילה כאן!

השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם!