בניית אתרים ופיתוח אפליקציות Full stack

הדור הבא של מפתחי האתרים והאפליקציות המובילים בישראל!

לומדים

מתמחים

עובדים

קורס מוקלט זמין לרכישה במחיר אטרקטיבי!

בניית אתרים ופיתוח אפליקציות Full stack גם באונליין!

קורס פיתוח אפליקציות ובניית אתרים אונליין

הקורס מועבר בלייב ועם תמיכה שוטפת בקבוצה

מאגר שיעורים מלא לחזרה ותרגול של מקצוענים

מאגר שיעורים מלא לחזרה ותרגול של מקצוענים

תמיכה תמידית לאורך כל הקורס

תמיכה תמידית לאורך כל הקורס

בואו ללמוד ותתחילו לעבוד!

השאירו פרטים ויועצי הלימודים שלנו יחזרו אליכם לשיחת התאמה ואפשר גם להתקשר 3793*

מה לומדים בקורס בניית אתרים ופיתוח אפליקציות Full stack?

בעבר הלא רחוק אנשי המקצוע שהתמחו בבניית אתרים ואפליקציות נעזרו בטכנולוגיות יחסית פשוטות כדי לבנות אתר חדש ללקוחות שלהם. מרבית האתרים נבנו בשפת HTML בשילוב סקריפטים ואלמנטים מתחום עיצוב האתרים. עם הזמן צצו שפות תכנות חדשות המתאימות לבניית אתרים ואפליקציות מורכבות ומתקדמות יותר, כמו כן החלו להופיע בשוק פלטפורמות חדשות ועתירות טכנולוגיה לבניית אתרים כגון וורדפרס, ג’ומלה ודרופל. ישראלים החלו לבנות בעצמם את האתרים, בלי לשלם לאנשי מקצוע מנוסים, אך עדיין רוב האתרים נבנים על ידי חברות מקצועית ומפתחי אתרים ואפליקציות מיומנים.

בניית אתרים ופיתוח אפליקציות או קורס Full stack מתחיל עם בניית אתר בצד הלקוח בעזרת השפות HTML 5  + CSS3. כלים אלו יאפשרו לכן לבנות את האתר/אפקליקציה מאפס ולעצב אותו כרצונכם. ישנם דרכים רבות לבנות אתר ולתכנן את הארכיטקטורה שלו. בקורס שלנו אנחנו שמים דגש חשוב על בנייה נכונה וגנרית שתאפשר אופציה לשינויים בקלות ולהתאים את האתר למובייל. לאחר שנבנה את שלד האתר נמשיך בלמידת בניית המנוע של האתר באמצעות שפת התכנות הפופולרית JavaScript ES6. שפה זו תאפשר לנו לבצע פעולות באתר ולעבוד מול שרתים ואתרים אחרים.

בחלק האחרון של הקורס אנחנו נתמקד בפלטפורמה הפופולרית ביותר לפיתוח אתרים ואפליקציות React. נלמד לשלב אותה בפרויקטים שלנו ולהוסיף לה ממשק לניהול מצבים Redux. תלמדו ליצור חווית משתמש אינטראקטיבית, לחשוב מחוץ לקופסה וליצור אתרים נגישים, פונקציונליים וחוויתיים. במהלך הקורס תיצרו פרויקטים משלכם, ותתנסו בעבודה מקצועית.

מהי תוכנית הלימודים?

יכולת בניית אתרים עם html css js

יצירת שרת WEB עם הטכנולוגיות העדכניות ביותר

עבודה מול DB וAPI

יצירת אפליקציות היברידיות בעזרת REACT

בניית תיק עבודות לענן

מה מקבלים במכללת SVCollege?

נסיון מעשי בחברת הייטק

סדנת הכנה לראיון עבודה.

סימולציות לראיונות עבודה.

בניית קו”ח מקצועיים.

ליווי אישי עד לחתימת חוזה.

מה זה בכלל בניית אתרים ופיתוח אפליקציות Full stack

בניית אתרים ואפליקציות הוא תחום מרתק, שכן הוא טומן בחובו היבטים שונים – נדרשת מצד אחד חשיבה על צד הלקוח, חווית המשתמש והעיצוב, ומצד שני נעשה תכנון טכני ושימוש בשפות שונות ותוכנות עדכניות.

תוסיפו לזה את העובדה כי מדובר על תחום מבוקש מאוד עם משכורות גבוהות, שכן הביקוש לאתרים מוצלחים ואפליקציות אינטראקטיביות רק הולך וגובר, ותקבלו תחום שהוא גם מרתק וגם מוצף בהזדמנויות עבודה מתגמלות.

כדי להיכנס לתחום זה אין צורך ממשי בתואר או בלימודים ממושכים, ואפשר להסתפק בקורס ממוקד ומקצועי, שיאפשר לכם להיכנס ישירות לשוק העובדה. במהלך קורס בניית אתרים תלמדו נושאים שונים ומגוונים שיכשירו אתכם להיות מפתחי אתרים רלוונטיים בעולם ההייטק. פיתוח אתרים ואפליקציות זה למעשה פיתוח Full Stack

מה זה פיתוח אתרים ואפליקציות (Full Stack)?

מפתחי Back-end מבצעים ממשקי API, מעצבים ומנהלים את מסד הנתונים, ומבצעים את כל הפעולות המאפשרות לאתר לבצע משימות ולשחק עם הנתונים. מפתחי front-end מעצבים את האתר והופכים אותו לנגיש וידידותי למשתמש. הם בונים את דפי האינטרנט כדי לאפשר לקצה האחורי לקיים אינטראקציה עם המשתמש.

מפתחי Full Stack יכולים לבצע את שתי המשימות הללו ובאפשרותם לבנות אתר שלם כשאת שני הצדדים הם מפתחים בעצמם, כדי להשתלב בעולם ההיי-טק האטרקטיבי, פיתוח Full Stack מהווה דלת כניסה מצוינת והיא אחת מהמיומנויות שמאוד מומלץ לרכוש. מפתחי Full Stack בקיאים בפיתוח Front-end ו- Back-end וביצירת יישומי אינטרנט דינמיים ואינטראקטיביים רב התכליתיות הזו מאפשרת למפתחי פול סטאק לעבוד על מגוון רחב של פרויקטים ולשתף פעולה ביעילות עם צוותים שונים.

פיתוח פולסטאק מספק סט כישורים רחב, מה שהופך את המקצוע לנכס בעל ערך רב בתעשיית הטכנולוגיה וההיי-טק. ניתן לעבוד על פרויקטים מגוונים, החל מיצירת ממשקי משתמש ועד לאופטימיזציה של ביצוע מסד הנתונים.

המקצוע הוא מבוקש מאוד על ידי סטארט-אפים וחברות טכנולוגיה גדולות ומבוססות. שוק העבודה מבטיח משכורות משתלמות ותנאים מעולים. התחום מציע שילוב בין קריירה מעניינת ומתגמלת המציעה יציבות תעסוקתית, לבין עבודה יצירתית המעודדת חשיבה מתמדת ומציאת פתרונות מקוריים.

מפתחי Full Stack יכולים גם לעבוד באופן עצמאי, לקחת על עצמם פרויקטים שלמים ולבצעם מתחילתם ועד סופם. זהו מקצוע בעל אופי יזמי המהווה יתרון משמעותי.

מה לומדים בקורס Full Stack?

תכנית הקורס משלבת לימודי תכנות ומעניקה את כל הכלים הנדרשים, המעודכנים ביותר בתעשיית ההייטק, כדי להפוך למפתחי Full Stack, כדי להשתלב בעולם ההיי-טק האטרקטיבי, פיתוח Full Stack מהווה דלת כניסה מצוינת והיא אחת מהמיומנויות שמאוד מומלץ לרכוש.

מפתחי Full Stack בקיאים בפיתוח Front-end ו- Back-end וביצירת יישומי אינטרנט דינמיים ואינטראקטיביים. ככל שהביקוש למפתחי Full Stack גובר, כך מתרחבות האופציות ללמוד את המקצוע.

מסלול הלימודים מתמקד בתכנות פולסטאק, לקוח ושרת, ברמה גבוהה ולאחר מכן מאפשר השתלבות מהירה בהייטק.
קורס פולסטאק המומלץ שלנו הינו קורס המכסה הן את הפיתוח החזיתי והן את האחורי, כולל משימות ופרויקטים מעשיים לחיזוק והשרשת התכנים הנלמדים.

בשלב ראשון לומדים את יסודות התכנות ואת המתודולוגיות הנדרשות כדי להיות מפתחי פולסטאק. בשלב הבא צוברים ניסיון באמצעות בניית תיק עבודות מהפרויקטים המשולבים בלמידה.
לאחר מכן עוברים סדנאות וסימולציות הכנה לראיונות, מקבלים סטאז’ כמתכנתי Fullstack.

ולבסוף, מקבלים ליווי אישי עד החתימה על החוזה הראשון. מסלול הלימודים יהפוך את המשתתפים בקורס למתכנתי full stack (פיתוח אתרים ואפליקציות) מומחים ומבוקשים בשוק העבודה.

אחד המרצים שלכם

ניתן לבוגרים שלנו לספר ...

כו
שקופית קודמת
שקופית הבאה

איפה עובדים הבוגרים שלנו?

בהחלט קיימת אפשרות להיכנס לעולם ההייטק ומשם לצבור ניסיון, ותק ודרג ולהתקדם לתפקידים בכירים וניהוליים, לרבות תפקידי אוטומציה ופיתוח. קורס QA איכותי שם דגש על למידה מעשית ככל האפשר ובכך מקל על החיים של בוגריו. הקורס שלנו מעניק גם סטאז’ וליווי אישי עד להשמה בפועל בשוק ההייטק וכמו שמעידים הנתונים – התלמידים שלנו בעלי סיכוי גבוה במיוחד למצוא עבודה. כמו במשרות רבות, גם השכר של אנשי הבדיקות צומח עם הזמן, בד בבד עם צבירת הניסיון וההתקדמות בסולם התפקידים. לאחר מספר בודד של שנות ניסיון, ולעיתים כבר מהעבודה הראשונה, ניתן להגיע לשכר של 5 ספרות.

[logos]

למה לבחור במכללת SVCollege?

סדנת קואוצ'ינג ובניית קורות חיים

תמיכה בוואטסאפ ובקבוצת פייסבוק
סגורה לאחר שעות הלימודים

השמה בחברת הייטק

ליווי אישי ופרטני למתקשים

סטאז' (נסיון מעשי) בחברת הייטק

שעת תגבור נוספת בכל שיעור

סטאז' - תכנית המתמחים שלנו

תכנית המתמחים של svcollege כוללת התמחות בחברת הייטק. ההתמחות אורכת בין 3 ל 4 חודשים (משתנה בהתאם לדרישות החברה) כאשר במהלכה הבוגר עוסק בפיתוח ובמשימות שוטפות של החברה כמפתח מן המניין ולא בפרויקטי דמה inhouse כפי שנעשה במכללות אחרות, ובכך הוא רוכש לעצמו ניסיון רב, וחווה את האינטראקציה בין המחלקות השונות כפי שקורה ברגע שאתה נכנס למקום עבודה בהייטק.

בוגרי המכללה של svcollege במקרים רבים מפתחים בעצמם משחקים או אפליקציות מבוססי Unity בחברות השונות, וזאת הודות ללימוד פרקטי ומותאם של החומר הלימודי אשר משלב בתוכו פרויקטים רבים עם הטכנולוגיות והכלים המתקדמים ביותר.

סיפורי הצלחה של בוגרי המכללה

עם מה תצאו מהקורס?

בסיום קורס בניית אתרים ואפליקציות תוכלו למצוא עבודה בחברות תוכנה ובחברות דיגיטל ולצלול היישר לתוך תפקידים ראשוניים בעולם בניית האתרים והאפליקציות, למצוא את מקומכם בצוותי פיתוח ולהתמקם בתחום המבוקש והמרתק של בניית האתרים והאפליקציות. קורס פולסטאק מקנה לכם התמחות בתחומים נוספים כמו צד השרת, ולהתמחות כמפתחי Full-Stack.

עולם ההייטק זקוק לשירותיהם של בוני אתרים ומפתחי Front End WEB ומשלם להם בהתאם. קיימת דרישה גוברת בשוק לאתרי אינטרנט דינאמיים ואינטראקטיביים ואפליקציות WEB, שמעניקים ללקוח שירותים מיוחדים וחווית משתמש יוצאת מגדר הרגיל. כבר ברור זה מכבר שאתרי אינטרנט הפכו לחלק בלתי נפרד מחייו של האדם והן לא בדרך להיעלם מהעולם.

בוגרי מסלול הלימודים במכללה מובילה זוכים גם להשמה מקצועית על מנת למצוא עבודה בקלות ובמהירות בחברות הייטק מובילות, מיד בסוף קורס full stack. כדאי לדעת כי תחום בניית האתרים והאפליקציות ממשיך להתפתח טכנולוגית, זהו תחום מבוקש המאפשר לכם להשתלב בעבודה במהירות וליהנות מתנאי שכר טובים ומאפשרויות קידום בעבודה. בבניית אתרים עליכם לשלב בין שפות תכנות ופיתוח לווב לבין ידע והבנה בחוויית המשתמש, בעיצוב ממשקים ידידותיים למשתמש ובתוכנות ייעודיות לבניית אתרים מעוצבים ומתקדמים טכנולוגית.

קיימת דרישה ברורה בשוק לבוגרי קורס בניית אתרים ו- Front End Developers. אינספור יזמויות, חברות, סטארט-אפים, עסקים ותאגידים זקוקים לאנשי פיתוח. נתוני מכללת SVCollege מצביעים על אחוזי השמה של כמעט 90% מבוגריה.

תלמידי המכללה זוכים לאימון לקראת ראיונות עבודה, התלמדות מעשית בחברת הייטק ולליווי צמוד ואישי עד לקבלת חוזה עבודה. תלמידים שאפתניים, מוכשרים וחרוצים יזכו לעבוד ולהתפתח באחד מהתחומים המעניינים, הצבעוניים והרווחיים ביותר שבנמצא. השכר הוא שכר של 5 ספרות והוא ממשיך לתפוח עם הזמן, במקביל לצבירת הניסיון וההתקדמות בתפקידים, ובפרט עבור מי שמגיע להיות מנהל צוות בתחום.

שאלות ותשובות

כן. בוגרי המכללה בכלל וקורס בניית אתרים ופיתוח אפליקציות WEB בפרט מוצאים עבודה כ-60 ימים בממוצע מרגע סיום הקורס. כמובן שהנתון הזה תלוי גם בבוגר הקורס ובמאמץ שהוא מוכן להשקיע. המכללה מלווה את הבוגרים ומסייעת להם באופן משמעותי בכל הקשור להשמה בתפקידי בניית אתרים ופיתוח אפליקציות WEB.

על מנת להתקבל לקורס אין צורך בתואר, ידע או ניסיון מעשי קודם. יש אמנם צורך בידע באנגלית ברמה בסיסית ונכונות  להשקעה ולמידה.

קורס בניית אתרים ופיתוח אפליקציות WEB אורך 5.5 חודשים ונערך אחת לשבוע בערב.

ניתן להשתלב בתור מתכנת פרונט אנד
מתכנת באק אנד
מתכנת אתרים

בהחלט. הדגש המרכזי בקורס הוא על רכישת כלים מעשיים לעבודה כאיש בניית אתרים ופיתוח אפליקציות WEB. יתרה מכך, תוכנית הלימודים היא עדכנית במיוחד ומותאמת לשוק העבודה, על מנת להקל על הבוגרים ולאפשר להם לצלוח ראיונות ולהצטיין בביצוע העבודה עצמה.

הסילבוס המלא של הקורס

[cylabus]