קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

ניהול רשתות הוא אחד ממקצועות ההייטק הפופולריים שנדרשים כיום בכל ארגון או חברה. מאחר והעבודה השוטפת נעשית באמצעות רשת המחשבים והאינטרנט, צריך שיהיה מנהל רשתות מומחה שאחראי לתכנן, להקים ולתחזק באופן שוטף ונכון את הרשתות והתשתיות.

לפיכך במכללת SV ניתן ללמוד קורס מנהלי רשתות ואבטחת מידע (סייבר) ולעבור התמחות באחד מהחברות איתן המכללה נמצאת בקשר רציף.

מדובר בתפקיד טכנולוגי מעניין וחשוב, שגם יאפשר לכם ליהנות משכר גבוה, הטבות ותנאים מעולים. 

קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

מה כולל התפקיד?

במסגרת תפקידו, אחראי מנהל רשתות על רשתות המחשבים בארגון והמרכיבים השונים שלהן, למשל תוכנות תקשורת, כרטיסי רשת, מערכת ההפעלה, מודמים, מתגים, ועוד.

מנהל הרשת הוא גם זה שמקצה את ההרשאות, מגדיר את המדפסות, הגדרת המערכות, מטפל במשתמשים, לקוחות או ספקים שמחוברים למערכת המחשוב, מתקין את ציוד המחשוב ודואג לתחזוקה שוטפת שלו, מבצע פעולות מעקב וניטור, מטפל בתקלות תקשורת ומסנן את התכנים במערכת בהתאם לנהלים של הארגון. בנוסף, חלק חשוב בעבודתו של מנהל רשתות זה נושא אבטחת המידע.

שכן ככל שמתבססים יותר על רשתות תקשורת כך גם חייבים להגן עליהן מפני פריצות וחדירות שעלולות לגרום לארגון נזקים חמורים ובלתי הפיכים. 

הפעילויות השוטפות של מנהל רשתות

ביום יום מטפל מנהל רשתות במגוון נושאים, כאשר סדר הגודל ונפח העבודה שלו יכולים להשתנות לפי הגודל של מקום העבודה בו מדובר. כך, פעילויות אלה כוללות, הקצאה של כתובות רשת למשתמשים השונים, ניהול הרשאות ואמצעי אבטחת מידע, איחוד דומיינים, הטמעת מערכות, הגדרה של פרוטוקול התקשורת והניתוב, פתיחת חשבונות משתמשים וסגירתם, שדרוג תוכנות, החלפת ציוד שאינו תקין, מעקב על תקלות שונות בשרתים, בדיקת עדכוני התוכנה ועוד הרבה. כלומר, זהו תפקיד מרכזי ומהותי בכל מקום עבודה שפעילותו מבוססת על רשת מחשוב שכולל לא מעט משימות ותחומי אחריות.

איך מגיעים להיות מנהלי רשתות?

כדי לעסוק בתחום עליכם לעבור בהצלחה קורס סייבר ואבטחת מידע ניהול רשתות  ייעודי אצלנו או באחד ממוסדות הלימוד המוכרים בישראל למקצועות ההייטק.

במסגרת הקורס נלמדים תכנים תיאורטיים ומעשיים, כגון מבוא לניהול רשתות, שירותי תשתיות, ראוטר ומודם, טכנולוגיית WAN, שירותי אבטחת מידע ועוד.

טוב שתדעו, קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע של מכללת  SVCollege הוא אחד הקורסים המבוקשים והנפוצים בתחום, שמעניק לבוגריו תעודת CCNA שזו תעודת הסמכה מקצועית בינלאומית שיש לה חשיבות גדולה בעולם ניהול הרשתות.

את הקורס מעבירים מיטב המרצים שמגיעים עם ניסיון רב מהשטח והם ילמדו אתכם את כל הידע התיאורטי והכלים המעשיים החשובים בתחום – רשתות תקשורת, מחשוב, שרתים, אבטחה וגם איך להעניק בשטח פתרונות מקיפים ויעילים. מדובר על מקצוע טכני שמתאים לאנשים שיש להם חשיבה מהירה, ידע במחשבים, אנגלית טובה וחוש טכני מפותח. 

שימו לב, זהו מקצוע מאוד מבוקש בשוק העבודה כך שלאחר הקורס תוכלו להשתלב במהירות במקומות עבודה שונים בכל רחבי הארץ. ולא רק זה: בדומה לשאר מקצועות ההייטק, גם מנהלי רשתות מרוויחים גם בתחילת הדרך משכורות יפות ונהנים מהתנאים הטובים, מקצוע יציב וסביבת עבודה צעירה ודינמית. 

אז עכשיו אחרי שאתם מבינים מה זה מנהל רשתות ולמה כדאי לכם לעסוק בו, אנחנו מזמינים אתכם להירשם כעת לקורס ניהול רשתות של מכללת  SVCollege בסיומו תוכלו להשתלב בתעשיית ההייטק בתפקיד המאתגר, החשוב והמעניין של מנהל רשתות.

logo

כבר עוזבים?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם