משרות הייטק למתחילים

מה עושים כאשר ממש רוצים להשתלב בתעשיית ההיי טק אך לא יודעים כיצד להתחיל? הרי התפיסה הרווחת היא שלהשתלב בהיי טק יש רק דרך אחת. ניסיון. אך איך רוכשים את הניסיון אם זהו תנאי הסף? מלכוד. משרות הייטק למתחילים מתחילות בלימודים בשילוב ניסיון מעשי. כך ניתן להגיש מועמדות ולהשתלב בעולם ההיי טק.

 

כיצד מתחילים לעבוד בהיי טק ללא ניסיון?

עושים פסיכומטרי, מוציאים ציון גבוה, מתחילים תואר אקדמי במדעי המחשב או בהנדסת מחשב, עונים להצעות עבודה, שולחים קורות חיים וזהו. מתקבלים. אך זה לא באמת קורה כך. המציאות מראה שלימודים כיום הם לא תנאי מספיק להתקבל לעבודה בהיי טק.

משרות היי טק למתחילים

 

הדרך המסורתית ללימודי ההיי טק היא לאו דווקא זו המעניקה את כל הידע הנדרש להיות איש היי טק מקצועי ומיומן ובעיקר מנוסה. מעסיקים בעולם ההיי טק מחפשים כיום בעיקר את התכל’ס. עובדים המחזיקים ביכולות יצירתיות ומעשיות כאחד ופחות מסתמכים על תארים למיניהם.

מאותה סיבה גם בוגרי תואר ראשון במדעי המחשב או בהנדסת מחשבים יכולים להתקשות במציאת עבודה בתחום ההיי טק ללא ניסיון ונאלצים לחפש אחר דרכים אחרות שיאפשרו להם להשתלב בתעשייה.

 

השתלבות במשרות הייטק למתחילים

הביקוש לעובדים בחברות היי טק שונות ממשיך להיות גבוה. חברות פתוחות לקליטת עובדים ללא ניסיון בסוגי משרות היי טק של QA ופיתוח. משרות הייטק למתחילים  או למי שעדיין אין ניסיון יכולות להיות למשל, איש תמיכה טכנית, בודקי תוכנה, QA, תפקידי ניהול רשתות, מפתחי תוכנות האחראיות על ממשקי שרת-לקוח, מפתח WEB, אנשי סייבר ואבטחת מידע.

חיפוש עבודה יכול להוביל למשרות בהיי טק ללא ניסיון אך יש דרישה לידע מינימלי או עבודה קודמת בתחום, בין אם בוגרי תואר ראשון ובין אם קורס הכשרה. ניסיון יכול להוות בכל זאת שיקול מכריע להתברגות בחברות ההיי טק השונות.

ההכשרה של svcollege מציעה מודל ייחודי. במסגרת הקורסים המקצועיים השונים רוכשים גם יכולות מעשיות עם סטאז’ המתחייב במסגרת כל הקורסים. הסטאז’ מעניק ניסיון מעשי בחברות הייטק ובנוסף המכללה מתחייבת להשמה בסיום הקורס באחת מהחברות, מסייעת בכתיבת קורות חיים ומלווה בתהליך קואצ’ינג את תהליך חיפוש העבודה.

קורסים ללימודי היי טק המשלבים לימודי מתודולוגיה רחבה ורכישת יכולות מעשיות מהווים בסיס לצמיחה במגוון רחב של תפקידים.
כך יכולים למצוא עצמם אנשים בעלי ידע טכנולוגי אך ללא ניסיון או בעלי ניסיון מינימלי משרות הייטק למתחילים ולהתקדם משם, ובכך למלא תפקידים מגוונים ולהגשים את היכולות שלהם.

TEST

TEST