קורס qa‏‏ חוות דעת

בודק תוכנה הוא אחד מהתפקידים החשובים ביותר בעולם ההיי טק והמחשבים בכלל. ללא בודקי איכות המפקחים על מוצרי התוכנה באופן קפדני, לא ניתן יהיה להריץ ולבחון טכנולוגיות חדשות.

תפקידם של בודקי תוכנה הוא לוודא כי האפליקציה או התוכנה אכן עובדים כמו שצריך ובטוחים לשימוש.

במכללת SV לומדים להיות בודק תוכנה דרך קורס qa‏‏ מקיף ומקצועי.

לימודי קורס qa

“איפה לומדים qa‏‏? בסניפי מכללת SV‏ ללימודי היי- טק. המכללה שמה דגש על ידע, מיומנות ופרקטיקה ומשלבת לימודים תיאורטיים עם הקניית כלים וניסיון שמסייעים בהמשך בהשתלבות בשוק העבודה ובחברות הייטק.

תכנית הלימודים של מכללת svcollege‏‏ כוללת התתמחות בחברות היי טק, במהלכו בוגרי הקורס רוכשים לעצמם ניסיון מעשי רב ובסופו של דבר ממשיכים בחברה כעובדים מן המניין, בוגרי הקורס ממליצים על הקורסים שבמכללה ובכך סוללים לעצמם את הדרך להשתלבות בחברות היי טק והתחלת עבודה.

אסף ברוורמן סיים את הקורס והתקבל לעבודה בחברת פלאפון. הוא מעיד כי “הקורס מקצועי וממוקד עם יחס אישי. אם ללמוד קורס לעבודה בהיי טק זה רק ב-svcollege‏‏”.

אירן אבייב שהתקבלה לעבודה בחברת Dor-x‏‏ מספרת כי “בכלל לא הייתי צריכה לחפש עבודה. לימודים וסטאז’ וזהו, התחלתי לעבוד. איזה כיף”. ודביר חקק שהתקבל לעבודה בחברת Moveo‏‏ מספר כי הוא הגיע לקרוס לאחר שאחיו למד במכללת svcollege‏‏, התקבל לעבודה וכעת גם הוא עובד בהיי טק.

קורס qa‏‏ נמשך על-פני כמה חודשים אך יש גם אפשרות ללמוד גם קורס qa‏‏ קצר בפרק זמן מצומצם יותר.

חלק מאותן הכשרות קצרות מיועדות למי שיש לו כבר ניסיון קודם בתוכנה ומחשבים ומעניין להעשיר את הכלים העומדים לרשותו.

תנאי הקבלה של קורס qa‏‏ הם בראש ובראשונה הכרה מלאה של המחשב ושליטה בסיסית באנגלית. וכמובן רצון עז להצליח.

למי מתאים ללמוד קורס qa‏‏?

קורס qa‏‏ מומלץ לאנשים אשר מעוניינים להיכנס לתעשיית ההיי טק בתפקידי בדיקות תוכנה ואוטומציה. המקצוע של בודק תוכנה יכול גם להוות דריסת רגל ראשונית בעולם ההיי טק וממנה להתפתח ולהתקדם לתחומים אחרים.

קורס qa‏‏ יכול להתאים גם למי שלא עשו בהכרח תואר במדעי המחשב, חוששים קצת מהתחום אך מעוניינים להשתלב בו ומסוגלים להתמודד וללמוד היבטים טכניים הנדרשים למקצוע.

חשוב לציין כי מדובר הקורסים מעמיקים ומומלץ ללמוד אותם גם לשם העשרה, בסיום הקורס תהיה אפשרות להשתלב כמתמחה בחברת הייטק.

להמלצות בוגרי קורס qa

כבר עוזבים?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם