קורס QA ואוטומציה

לומדים

מתמחים

עובדים

קורס מוקלט זמין לרכישה במחיר אטרקטיבי!

תוכנית הקורס

המלצות בוגרים

יתרונות שלנו

סטאז' - תכנית המתמחים שלנו

קורס QA ואוטומציה גם באונליין!

קורס qa ואוטומציה

קורס אונליין עדכני לשוק העבודה

קורס אוטומציה qa עם מומחה

מרצים מקצוענים שיהפכו אתכם למבוקשים בתחום

קורס qa אוטומציה אונליין

כל החומר זמין לכם עם תמיכה שוטפת בקבוצה

בואו ללמוד ותתחילו לעבוד!

השאירו פרטים ויועצי הלימודים שלנו יחזרו אליכם לשיחת התאמה ואפשר גם להתקשר 3793*

מה לומדים בקורס קורס QA ואוטומציה?

בקורס פיתוח אוטומציה הסטודנטים נדרשים להשתתף בהרצאות פרונטליות ובתרגולים מעשיים. הקורס נמשך כ 5 חודשים.

נושאי הלימוד העיקריים הם שפות הפיתוח Python ו Html. כמו כן, במהלך הקורס רוכשים ידע ונסיון מעשי בכלי פיתוח מתקדמים וייעודיים כגון מערכת Pycharm בעזרתה ניתן לכתוב קוד בשפת פייטון, מערכת סלניום (Selenium) הבנויה בקוד פתוח ומשמשת בעיקר לפיתוח ולביצוע בדיקות אוטומציה למובייל ולווב ושימוש ב Pycharm המאפשרת להשוות את התוצאות הצפויות של הבדיקות ממסמך אפיון המוצר אל מול התוצאות המתרחשות בפועל באתר או במובייל.

קורס אבטחת איכות (QA) ואוטומציה נועד לצייד את הלומדים במיומנויות הנדרשות כדי להבטיח את איכות התוכנה באמצעות בדיקות ידניות ואוטומטיות והבנה כיצד משתלבת בדיקת אוטומציה של QA בפיתוח תוכנה וכן מהו תפקידו של בודק QA אוטומציה.

בין היתר תלמדו לעבוד עם Base Data, תכירו כלי בדיקה שונים ל-Web ול-Mobile, תלמדו כיצד לנתח מסמכי אפיון, לפרק את המוצר ולכתוב תרחישי בדיקה, תבינו כיצד לתעד באגים ולנתח לוגים ולבסוף, תעברו סימולציות שונות במהלכן תיישמו את הכלים שלמדתם.

מהי תוכנית הלימודים?

מבוא לבדיקות ידניות (סוגי מסמכים, באגים, מתודולוגיות וכו’)

עבודה עם Base Data וכלי בדיקה שונים ל Web

היכרות עם תחום ה- Mobile ועבודה עם כלי בדיקה ב Mobile

היכרות עם Python ו - HTML

לימוד Python מתקדם ואוטומציה באמצעות Python

מה מקבלים במכללת SVCollege?

נסיון מעשי בחברת הייטק

סדנת הכנה לראיון עבודה.

סימולציות לראיונות עבודה.

בניית קו”ח מקצועיים.

ליווי אישי עד לחתימת חוזה.

מה זה בכלל קורס QA ואוטומציה

קורס לפיתוח אוטומציה נחשב למבוקש במיוחד, הן בקרב צעירים המעוניינים תוך כ-5 חודשים (כ 21 שיעורים) להתחיל לעבוד בהייטק, והן על ידי אנשי הייטק העובדים בתעשייה ומעוניינים ללמוד כלי פיתוח חדשים ולרכוש ידע וניסיון בעולם האוטומציה שהפך לאחרונה לחלק בלתי נפרד מעולם ההייטק. במקום להשקיע 3-4 שנות לימוד כדי לקבל תואר ראשון במדעי המחשב, אפשר ללמוד קורס ממוקד וקצר וליהנות תוך זמן קצר מעבודה מעניינת ומאתגרת, מתנאים טובים ומקריירה משגשגת.

QA או בדיקות תוכנה (Quality Assurance), הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בתעשיית ההייטק, ומהווה חלק חשוב בתהליך פיתוח המוצר.

קורס QA מסמיך ומכשיר את בוגריו לעבוד כבודקי תוכנה במגוון רחב של חברות. אנשי QA אחראים על הבטחת ובקרת איכות המוצר שאותו משווקים ללקוח בסיום התהליך. בודק תוכנה לוקח חלק בכל אחד משלבי פיתוח הפרויקט או המוצר, החל משלב התכנון ועד לשלבים הסופיים וההשקה בפועל. התפקיד כולל ביצוע בדיקות איכות, כתיבת תסריטי בדיקה, אפיון, ניתוח נתונים, הרצות – ועוד. ככל שהתהליך מבוצע באופן טוב ומושכל יותר, כך התוצר הסופי מדויק, יעיל ומוצלח יותר, תוך כדי שאיפה להפיכתו עד כמה שניתן לחף מתקלות אפשריות.

אנשי ה-QA נדרשים כמעט בכל חברת הייטק, שכן הם אלו אחראים על גילוי באגים ותקלות, על בקרת האיכות ועל וידוא העבודה החלקה של המוצר. מכאן שמדובר על מקצוע נדרש במיוחד שלא הולך להיעלם בקרוב. תחום ה-QA הוא תחום ראשוני מצוין לאנשים שמחפשים דריסת רגל ראשונה בעולם ההייטק, ולכן נחשב לאחד מהקורסים המבוקשים ביותר.

כדי להיכנס לעולם ה-QA אין צורך בתואר אקדמי או בלימודים ארוכים. קורס קצר וממוקד בתחום בדיקות התוכנה יעניק לכם את כל הכלים הנדרשים על מנת להפוך לבודקי תוכנה איכותיים, עם מיקוד מקצועי ומדויק בתחומים הנדרשים בעולם ה QA של היום, כך שתגיעו מוכנים גם לראיונות עבודה ולעבודה עצמה.

אחד המרצים שלכם

ניתן לבוגרים שלנו לספר ...

כו
שקופית קודמת
שקופית הבאה

איפה עובדים הבוגרים שלנו?

בהחלט קיימת אפשרות להיכנס לעולם ההייטק ומשם לצבור ניסיון, ותק ודרג ולהתקדם לתפקידים בכירים וניהוליים, לרבות תפקידי אוטומציה ופיתוח. קורס QA איכותי שם דגש על למידה מעשית ככל האפשר ובכך מקל על החיים של בוגריו. הקורס שלנו מעניק גם סטאז’ וליווי אישי עד להשמה בפועל בשוק ההייטק וכמו שמעידים הנתונים – התלמידים שלנו בעלי סיכוי גבוה במיוחד למצוא עבודה. כמו במשרות רבות, גם השכר של אנשי הבדיקות צומח עם הזמן, בד בבד עם צבירת הניסיון וההתקדמות בסולם התפקידים. לאחר מספר בודד של שנות ניסיון, ולעיתים כבר מהעבודה הראשונה, ניתן להגיע לשכר של 5 ספרות.

[logos]

למה לבחור במכללת SVCollege?

סדנת קואוצ'ינג ובניית קורות חיים

תמיכה בוואטסאפ ובקבוצת פייסבוק
סגורה לאחר שעות הלימודים

השמה בחברת הייטק

ליווי אישי ופרטני למתקשים

סטאז' (נסיון מעשי) בחברת הייטק

שעת תגבור נוספת בכל שיעור

סטאז' - תכנית המתמחים שלנו

תכנית המתמחים של svcollege כוללת התמחות בחברת הייטק. ההתמחות אורכת בין 3 ל 4 חודשים (משתנה בהתאם לדרישות החברה) כאשר במהלכה הבוגר עוסק בפיתוח ובמשימות שוטפות של החברה כמפתח מן המניין ולא בפרויקטי דמה inhouse כפי שנעשה במכללות אחרות, ובכך הוא רוכש לעצמו ניסיון רב, וחווה את האינטראקציה בין המחלקות השונות כפי שקורה ברגע שאתה נכנס למקום עבודה בהייטק.

בוגרי המכללה של svcollege במקרים רבים מפתחים בעצמם משחקים או אפליקציות מבוססי Unity בחברות השונות, וזאת הודות ללימוד פרקטי ומותאם של החומר הלימודי אשר משלב בתוכו פרויקטים רבים עם הטכנולוגיות והכלים המתקדמים ביותר.

סיפורי הצלחה של בוגרי המכללה

עם מה תצאו מהקורס?

קורס qa אוטומציה הוא קורס פרקטי שמכשיר את בוגריו לעבודה כאנשי בדיקות ואנשי פיתוח אוטומציה. תלמידינו מקבלים אימון לקראת ראיונות עבודה, התלמדות מעשית בחברת הייטק וליווי עד לקבלת חוזה עבודה רשמי, ובכך מגדילים באופן משמעותי את סיכוייהם להשתלב בהצלחה בעולם ההייטק לאחר סיום הקורס. הביקוש למפתחי אוטומציה הולך וגדל בד בבד עם תהליכי האוטומציה ההולכים ומתרחבים, ותלמידים חרוצים ושאפתנים יוכלו להשתלב בהצלחה בשוק ההייטק ולהתקדם במרוצת הזמן בשכר ובתפקיד.

בדיקות תוכנה כיום הן היעילות ביותר כשהן רציפות, מה שמצביע על כך שהבדיקות מתחילות במהלך התכנון, נמשכות כשהתוכנה נבנית, ואפילו מתרחשת בעת פריסה לייצור.

מיד לאחר הקורס, תוכלו לעבוד באחת מחברות ההייטק המובילות, בתפקיד של בודקי תוכנה ואוטומציה וליהנות משכר גבוה ותנאים מעולים. ויש לכך לא מעט סיבות – מדובר במקצוע שיש לו דרישה גבוהה בשוק העבודה של ימינו, והיא רק תלך ותגבר בעתיד.

הרי, בדיקות תוכנה הן חלק מהותי בתהליך הפיתוח של כל פרויקט או מוצר.לאחר הבנת אסטרטגיית הבדיקה ותוכניות הניהול שלך, אוטומציה של כל היבטי הבדיקות הופכת לחובה כדי לתמוך במהירות האספקה ​​הנדרשת. בדיקות אוטומציה מציעות עזרה רבה ליצירת תוכנה נטולת פגמים.

כתוצאה מכך בחברות ההייטק יש ביקוש גדול לבודקי תוכנה מקצועיים ומיומנים, שיגלו באגים ותקלות ויפקחו מקרוב על בקרת האיכות של המוצרים הסופיים שמשווקים ללקוחות.

בנוסף, קורס בדיקות תוכנה של מכללת SVCollege נותן לכם את הידע המקצועי, הכלים, והניסיון המעשי שדרושים כדי להיות אנשי תוכנה איכותיים ומצליחים. ולא רק זה – אנחנו גם עוזרים לכם למצוא עבודה בענף ההייטק ומלווים אתכם באופן אישי עד לחתימת החוזה.

חשוב שתזכרו – בדיקות תוכנה הוא תחום שמתפתח כל הזמן מבחינה טכנולוגית ונהנה מביקוש אדיר בשוק העבודה. כך שאתם יכולים ממש בסיום הקורס להשתלב בהייטק כבודקי תוכנה ובהמשך להתפתח לעוד תפקידים מעניינים בתחום ובענף בכלל.

שאלות ותשובות

כן. בוגרי המכללה בכלל וקורס QA ואוטומציה בפרט מוצאים עבודה כ-60 ימים בממוצע מרגע סיום הקורס. כמובן שהנתון הזה תלוי גם בבוגר הקורס ובמאמץ שהוא מוכן להשקיע. המכללה מלווה את הבוגרים ומסייעת להם באופן משמעותי בכל הקשור להשמה בתפקידי פיתוח משחקים

על מנת להתקבל לקורס אין צורך בתואר, ידע או ניסיון מעשי קודם. יש אמנם צורך בידע באנגלית ברמה בסיסית ונכונות להשקעה ולמידה.

הקורס נמשך כ – 5 חודשים

בוגרי קורס QA ואוטומציה ממלאים לרוב תפקיד של איש בדיקות

בהחלט. הדגש המרכזי בקורס הוא על רכישת כלים מעשיים לעבודה כאיש QA ואוטומציה. יתרה מכך, תוכנית הלימודים היא עדכנית במיוחד ומותאמת לשוק העבודה, על מנת להקל על הבוגרים ולאפשר להם לצלוח ראיונות ולהצטיין בביצוע העבודה עצמה.

הסילבוס המלא של הקורס

[cylabus]