קורס קידום אתרים עם מיקוד על פרסום ממומן

אין ספק שבעשור האחרון כל מה שקשור לענף הדיגיטל והאינטרנט מתפתח במהירות שיא ובצורה חסרת תקדים. יותר ויותר עסקים מבינים את המשמעות של נוכחות דיגיטלית
ונכסים דיגיטליים כך שכיום כמעט ואין בית עסק שאין לו אתר.

 

קורס קידום אתרים לבעלי עסקים ולרוצים לעבוד בתחום

קידום אתרים בגוגל ופייסבוק הפך לאחד התחומים הפופולאריים ביותר שקיימים. כשמחפשים תחום שיש בו תמיד עבודה, קורס קידום אתרים היא התחלה נכונה, כמעט כולם נמצאים כיום ברשת והאינטרנט הפך לכלי מרכזי להעברה ושיתוף ידע בין חברים, מכרים ובני משפחה וכאמצעי שיווקי ופרסומי.

האינטרנט יכול לשרת כל אדם כמפיץ ידע. המטרה העיקרית בקידום אתרים היא לגרום ללקוח לקבל לידים (פניות). שיווק PPC (תשלום לפי קליק) הוא סוג של פרסום מקוון שבו מפרסמים משלמים עמלה בכל פעם שמישהו לוחץ על המודעה שלהם.

 

מודעות בתשלום פר קליק

כולנו נתקלים במודעות אלו מדי יום, מודעות חיפוש הן פורמט המודעה הנפוץ ביותר בשיווק PPC: בואו ללמוד כיצד עושים זאת נכון, PPC יכול להביא פניות איכותיות. בעזרת קמפיין
טוב ניתן לקבל ROI – return on investment מאסיבי למאמצי ה-PPC של המקדם.

פרסום בתשלום לקליק נפוץ בעיקר בדפי תוצאות של מנועי חיפוש, כמו גוגל או בינג, אך נעשה בו שימוש גם בערוצים חברתיים כמו פייסבוק, אינסטגרם וטיק טוק. עבודה בקידום ממומן היא דרך מצוינת להניע תנועה והמרות. והחדשות הטובות הן שברגע שאתה יודע להפעיל מודעות PPC בפלטפורמה אחת כמו גוגל אדס, זה הופך לפשוט גם בפלטפורמות הרשתות החברתיות.

 

קידום אתרים: מקצוע מרתק

קידום אתרים בגוגל הפך לתחום נחשק במהלך השנים האחרונות. לא נדרש תואר מפרך או שנות לימוד מרובות. מדובר בקורס מקצועי וממוקד המעניק ארגז כלים ליישום מידי בתחום השיווק הדיגיטלי.

קורס שיווק דיגיטלי מתעדכן ומתחדש בנוגע למערכות השיווק והפלטפורמות הקיימות בעולם ומאפשר תרגול מעשי של הרמת קמפיינים ושיווק של מוצרי אמת. המטרה העיקרית של קורס שיווק דיגיטאלי אונליין היא לגרום לאתרים להופיע בשאילתות הרלבנטיות לתחום מסוים ולהגיע למיקומים ראשונים בחיפוש בגוגל.

כחלק מעיסוקם, מקדמי אתרים ועסקים הם מנהלי קמפיינים בדיגיטל, אנשי ppc אשר בקורס קידום אתרים עצמו הם ילמדו באופו מקיף הרמת קמפיינים בגוגל ובפייסבוק

 

מה לומדים בקורס קידום אתרים?

את הקורס לומדים אצלנו פרונטלית או אונליין. במהלך הקורס לומדים מונחי יסוד המהווים את הבסיס לשפה המקצועית הקורס כולל היכרות עם תחום השיווק הדיגיטלי ועם סוגי פלטפורמות שיווקיות, שיטות
לקידום אורגני לעומת שיווק ממומן, מנגנון הפרסום בפייסבוק, אסטרטגיית תוכן בפייסבוק ואסטרטגיית שיווק באינסטגרם.

 

באמצעות קורס קידום ממומן זה, תשלטו:

  • בפונקציות תשלום לפי קליק
  • פרסום ברשת המדיה
  • אופטימיזציה של המרות
  • ניתוח התנהגות גולשים
  • היכרות מעמיקה עם שיטות עבודה
  • מדידת ביצועים
  • שיפור יצירת לידים
  • שיווק במנועי חיפוש עבור קמפיינים המביאים להחזר ROI מדיד.

 

למי מיועד קורס קידום אתרים?

קורס קידום אתרים מתאים לכל מי שאוהב או מעוניין להיכנס לעולם השיווק בהייטק ולעבוד בתחום. נדרשת אנגלית ברמה בסיסית מאוד, ורצון ללמוד להתקדם בתחום. זהו תחום מאוד מעניין עם הרבה יצירתיות.

קורס קידום ממומן ילמד אותך להפוך למומחה PPC. למד כיצד למקסם את ביצועי Google Ads, להגביר את שיעור הקליקים ולהפחית את ההוצאות שלך לקליק. הבן מה נכנס להגדרת תקציב ה-PPC הנכון מבלי לבזבז כסף. בסוף הקורס הזה, תשלוט בניואנסים של תשלום לפי קליק, פרסום לתצוגה, אופטימיזציה של המרות וניתוח אינטרנט.

קורס קידום אתרים מקצועי ניתן ללמוד במכללת svcollege. הקורס מקצועי וממוקד, אין לימודים מיותרים והכל מכוון ליציאה לעבודה והשתלבות בשוק התעסוקה בסיום הקורס. הקורס מעניק סטאז’ בחברת הייטק, ליווי אישי ופרטני, השמה בחברת הייטק לאחר הלימודים, סיוע בכתיבת קורות חיים ושעת תגבור נוספת בכל שיעור.

במהלך הקורס מתנסים בהרמת קמפיינים למוצרים אמיתיים, לומדים כיצד לבנות אסטרטגיית שיווק ומקבלים כלים מקצועיים לקבלת תוצאות וביצועים.

logo

כבר עוזבים?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם