קורס QA

QA הוא קיצור המילים Quality Assurance והמשמעות היא בודק תוכנה. תפקידו של בודק תוכנה הוא לבצע בדיקת איכות של מוצר או של שירות דיגיטלי כלשהו. הבדיקה מתבצעת לכל אורך חיי המוצר, משלב התכנון, דרך האפיון ועד סבב הבדיקות האחרון לפני השקתו.

בשנים האחרונות עולה הביקוש לבודקי תוכנה מיומנים וחברות בארץ ובעולם מחפשות אנשי QA להעסקה רציפה בארגונים שונים. מדובר במקצוע מעניין המציב כל העת אתגרים חדשים בפני העוסקים בו. כדי להשתלב בשוק העבודה חשוב ללמוד במקום הנכון ולתרגל היטב את הידע המוקנה בו.

קורס QA מקצועי עוסק בנושאים החשובים הנדרשים כיום מאנשי QA: עבודה עם בסיס נתונים, הכרות של כלי בדיקה שונים, ניתוח מסמכי אפיון, פירוק המוצר וכתיבת תרחישי בדיקה, תיעוד באגים וניתוח לוגים.

היכן לומדים QA?

QA לומדים במכללות המתמחות במקצועות ההי-טק השמות דגש על התנסות ופרקטיקה לצד הקניית הידע התיאורטי. מכללות שונות מציעות מסלולים שונים, רובם ארוכים מדי עם חומר תיאורטי רב שלא תמיד זקוקים לו להשתלבות תעסוקתית.

מנגד קיימים גם קורסים קצרים וממוקדים. קורס qa קצר מתמקד בחומר הנדרש בשוק העבודה ולומדים בו רק את מה שצריך לעבודה בשטח. בלי התחכמויות ובלי שיעורים ונושאים מיותרים. שמים דגש על התנסות פרקטית, ניסיון מעשי ותרגול.

מה חשוב לבדוק לפני שנרשמים לקורס QA?

הרבה מכללות מציעות קורס QA וכדאי לעשות ביניהן בחירה מושכלת על-פי מספר קריטריונים. ראשית, מומלץ לבדוק האם חומר הקורס מעודכן לזמן אמת והאם הוא ממשיך ומתעדכן כל העת בהתאם לטכנולוגיות חדשות הנמצאות בשוק.

בנוסף, כדאי לברר האם הקורס מעניק התנסות מעשית, כדי שניתן יהיה למצוא בקלות עבודה בסיומו. פרקטיקה ותרגול במהלך הקורס לצד אפשרות לסטאז’ באחת מחברות ההי-טק בסיומו, יבטיחו סיכויים גבוהים יותר להשתלב בשוק העבודה.

לראיונות עבודה חשוב להגיע עם בטחון וניסיון ולהבטיח כך תעסוקה והשתלבות מקצועית. וכאן אנו מגיעים לקריטריון השלישי, האם יש תמיכה במהלך הקורס? תמיכה וליווי צמודים מעניקים לכל סטודנט יחס אישי ובטחון עם דגש על תרגול ספציפי וממוקד.

מהן הדרישות לקורס QA?

מהם תנאי קבלה קורס qa ? בעיקרון, מספיקה הכרת מחשב בסיסית ואנגלית בסיסית ומעלה. והרבה מוטיבציה. לפרטים נוספים על קורס QA צרו איתנו קשר. תוכנית הלימודים של מכללת SVcollege כוללת את כל הנושאים החשובים להכשרת אנשי QA.

במהלך הקורס יתאפשר ניסיון מעשי בחברות היי-טק, יערכו סדנת הכנה וסימולציות לראיונות עבודה, יינתן ליווי אישי צמוד וסיוע בכתיבת קו”ח מקצועיים.

logo

כבר עוזבים?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם