כך כותבים קורות חיים הייטק באנגלית

כולנו יודעים שכתיבת קורות חיים זו משימה ולא תמיד קלה. אם צריך לכתוב אותם באנגלית תוך הקפדה על רמה מקצועית, המשימה מורכבת עוד יותר במיוחד אם אתם לא שולטים היטב בשפה.

אז איך כותבים קורות חיים הייטק באנגלית? למדתם והתמחיתם בתחומי ההייטק והנה אתם חשים כבר בשלים לצאת לשוק העבודה. אבל מה לעשות אתם עדיין חסרי ניסיון…

אתם צריכים להכין מסמך קורות חיים הייטק באנגלית כאשר הדגש אצלכם הוא בעצם – קורות חיים להייטק ללא ניסיון.


חשוב להבין את המשמעות של כל מילה המרכיבה את המסמך קורות חיים באנגלית cv ואת החשיבות בכתיבה מקצועית מצד אחד, מרשימה ומושכת מצד שני.
ונסביר.

מה הקושי בכתיבת קורות חיים הייטק באנגלית?

כל מעסיק בתחומי ההייטק השונים שמחפש עובדים, מקבל ערמות של קורות חיים הייטק באנגלית. יש היום הצפה של ממש בתחום הזה כי רבים רואים בו אפיק פרנסה מכניס ורווחי במיוחד ועל כן לומדים את המקצוע.

המעסיק לא יכול להקדיש יותר משניות ספורות ברפרוף על המסמך שלכם. למעשה הוא לא יקדיש יותר מעשר שניות למסמך קורות חיים להייטק ששלחתם.

ברור אם כן שהתשובה לשאלה – איך לכתוב קורות חיים באנגלית – היא להקדיש לכך את מלוא תשומת הלב או אפילו לחפש שירות שמציע שירות כתיבת קורות חיים באנגלית.
כי חשוב שיושם דגש על הדקויות ממש תוך היצמדות לניסוחים המקובלים בשפה האנגלית.

לעיתים אפשר יהיה לצרף גם מכתב מקדים לקורות חיים באנגלית כאשר במקרים מסוימים הם עשויים להשפיע על התמונה וההתרשמות שהמעסיק הפוטנציאלי יקבל עליכם.

מה ההבדל בין קו”ח בעברית לקו”ח באנגלית?

למעשה המטרה היא זהה. להציג רמה מקצועית תוך התאמה לדרישות המשרה. עם זאת, באנגלית נהוג לכתוב בצורה ארוכה ומפורטת יותר מאשר בעברית. כך שאם קורות החיים בעברית יהיו בדרך כלל על עמוד אחד, הרי שבאנגלית זה יהיה ממש בסדר כשהם יתפרסו על שני עמודים.


חשוב כמובן שתהיה הקפדה יתרה על רמות שפה קורות חיים באנגלית כי זה מה שיהפוך אותו להרבה יותר רלוונטי.

 

כבר עוזבים?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם