על קורס סייבר למתחילים

סייבר הוא התחום של אבטחת מידע של תוכנות, מערכות ומאגרי מידע. אדם שמתמקצע בתחום רוכש יכולת להגן על מערכות הארגון מפני פריצות הנעשות על-ידי גורמים חיצוניים אשר מנסים לחשוף ולדלות מידע מסווג וסודי ולהשתלט על מכשירים של החברה או הארגון.

ישראל נחשבת למעצמה בתחומי הסייבר ואבטחת המידע והיא הראשונה שנכנסה לתחום הגנת הסייבר בראייה מערכתית-ממלכתית באמצעות חקיקה ורגולציה והקניית משאבים בנושא. במהלך קורס מיישם הגנת סייבר לומדים לעבוד עם siem שהיא מערכת ניטור פופולארית מאוד ולנתח את המידע שעובר בה, לזהות פעולות חשודות ברשת ולדעת להגיב או להתריע בפני חשש לחדירה בעת זיהוי חריגה.

רקע על הקורס

קורס סייבר למתחילים הוא קצר וממוקד ומאפשר למתעניינים בתחום לרכוש ידע שיאפשר להם להשתלב במקצוע מבוקש במהירות וביעילות. הדגש הוא על תכליתיות ופרקטיות כדי שבסופו יפתח הקורס דלתות רבות ללומדים בו. הקורסים חושפים את הסטודנטים לכל המושגים בתחום, לשיטות העבודה ולכל בסיס הידע הרלוונטי.

לימודי סייבר למתחילים מתאימים למי שאין להם ידע מוקדם בתחום. מתחילים מהתחלה, ממבוא לסייבר. המבוא כולל הסברים על מה זה סייבר התקפי, מה זה סייבר הגנתי, חוקים ורגולציה בעולם הסייבר, איומי סייבר מוכרים, שיטות עבודה וטכניקות הגנה. לכל אלו יוצקים את כל התכנים והידע הנדרש, נושאים ספציפיים, מושגים טכניים ויישום.

הנושאים הנלמדים בקורס סייבר למתחילים

קורס סייבר מומלץ הוא קורס הכולל את נושאי הליבה הנדרשים לכל קורס סייבר למתחילים: הקמת ותפעול שרתי Microsoft ו – Linux, מבנה רשתות ופרוטוקולים בסיסיים סוגי מתקפות סייבר נפוצים ועבודה על תרחישים וסימולציות.

כמו-כן לומדים להתנהל במרכזי ניטור אבטחת מידע – SOC אשר נמצאים במרכזי האבטחה של גופים גדולים במשק בהם עושים שימוש במערכות איסוף וניתוח נתונים ומידע – SIEM. בנוסף, זיהוי נקודות חולשה, דרכים לעקיפת תשתיות, השתלטות על מערכות בהן לא מוגדרות הרשאות משתמש באמצעות אסקלציה, “הסלמה”.
לימוד סייבר תנאי קבלה, אנגלית ברמה טובה.

לפרטים נוספים על קורס סייבר למתחילים צרו איתנו קשר. תוכנית הלימודים של מכללת SVcollege כוללת את כל הנושאים הרלבנטיים להכשרת אנשי סייבר והשתלבות במערך הסייבר בחברות הייטק. מבין המכללות השונות, אנו היחידים המאפשרים לעשות סטאז’ במהלך הקורס. באמצעות צבירת ניסיון מעשי קל יותר למצוא עבודה בסיום הקורס.

בוגרי הקורס לומדים לזהות את נקודות התורפה אשר מצלים תוקפים וכיצד טכניקות אבטחה שונות מסייעות למגרם. הקורס משלב שיטות עבודה מעשיות ומומלצות בפתרון בעיות קונקרטיות, ומיומנויות לבעיות אבטחה מרכזיות.

 

logo

כבר עוזבים?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם