בואו ללמוד יישום הגנת סייבר

מיישם הגנת סייבר הוא אחד מהמקצועות המובילים כיום בתחום אבטחת סייבר ואחד מהמבוקשים והרווחיים ביותר שבו. מי שעובד בהגנת סייבר, הוא איש הביצוע של מערך אבטחת המידע ואחראי על הטמעת אמצעי הגנה נגד גניבת מידע ופגיעה בתשתיות טכנולוגיות.

תפקיד זה נותן מענה ראשוני בעת התקפת סייבר על ארגון ומדובר במקצוע מרתק העומד כיום בחוד החנית של ההגנה על מערכות מידע. איפה לומדים אותו, מה כוללים נושאי הלימוד ואיך מוצאים עבודה? את כל הפרטים אתם מוזמנים לקרוא כעת.


קורס יישום הגנת סייבר

הקורסים המוצעים כיום על-ידי מכללות ההייטק השונות מתוכננים מתוך מטרה לצייד אנשים בידע ובמיומנויות הדרושים להגנה יעילה מפני איומי סייבר.

בעידן בו מתקפות סייבר הן כבר לא רק איומים פוטנציאליים אלא מיושמים הלכה למעשה, נקיטת צעדים פרואקטיביים לאבטחת תשתיות דיגיטליות היא חשובה מאין כמוה ומוכיחה את עצמה יותר ויותר ככל שהזמן עובר והתחכום הטכנולוגי משתפר.

לימודי סייבר התפתחו כאחד מתחומי הלימוד החשובים והמבוקשים ביותר כיום, הנוף הדיגיטלי שלא עוצר לרגע ומתפתח ללא הרף, מביא עימו גם טכניקות וטקטיקות בהן משתמשים האקרים ופושעי סייבר, ויותר ויותר גופים, חברות וארגונים, צריכים את מיישם הגנת הסייבר שיהיה שם וישמור על אבטחת המידע.

הקורסים מיועדים לאנשים עם רקע בניהול רשתות תקשורת ומערכות הפעלה. מיישם הגנת סייבר פועל בסביבה עתירת טכנולוגיה מתקדמת הכוללת מערכות הפעלה שונות, מערכות תוכנה מורכבות, תקשורת ובסיס נתונים. הלימודים משלבים התנסות מעשית רבה ותרגול לצד ידע התיאורטי.

מה לומדים?

במהלך קורס מיישם הגנת סייבר מכירים הסטודנטים שיטות ליישום מערכות הגנת סייבר ונפתחות בפניהם אפשרויות תעסוקה רבות עם משכורות גבוהות ותנאים יוקרתיים.


בוגרי הקורס משתלבים במוסדות, חברות וארגונים מתחומים שונים, ביניהם בטחון, פיננסים, היי-טק והמגזר הציבורי והפרטי.

קורס מיישם הגנת סייבר

נושאי הקורס כוללים את התכנים הבאים: מושגי יסוד, הגנת רשתות וזיהוי נכסי סייבר, הגנה על בסיסי נתונים, שיטות למניעת גניבת מידע והעלאת מודעות בארגונים כיצד לפעול כדי לצמצם איומים. הכרות עם מערכות צ’ק פוינט לאבטחת מידע ומערכות סקאדה לפיקוח ושליטה מרחוק, ניתוח סוגי תקיפה והתנסות באירוע אמת, זיהוי חתימות וביצוע הערכות סיכון.

קורס סייבר מומלץ הוא כזה ששם דגש על צבירת ניסיון מעשי ומאפשר למשתתפים בו להבין את המורכבות של הגנת סייבר. קורס שמשלב התנסות בשטח, היכרות עם מקרים בזמן אמת וביצוע ולא רק למידת ידע תיאורטי וחומר לימודי. קורס מומלץ הוא קורס הגנת סייבר שמכין את בוגריו לקבלת הסמכה מקצועית מטעם גורמים מקצועיים מוכרים ופותח בפניהם דלתות בשוק ההיי טק ובמגזר העסקי והארגוני.

איפה לומדים?

קורסים ליישום הגנת סייבר לומדים במכללות ההייטק השונות, ביניהן svcollege המעניקה קורס עם התחייבות לעבודה. באמצעות סימולציות ליישום הכלים הנרכשים בקורס, תרגול מעשי מלא וסטאז’ בחברות הייטק, יכולים משתתפי הקורס לצבור ניסיון ולהגיע עם ידע מעשי רב.

במהלך הקורס הם עוברים הכנה לראיונות עבודה ומקבלים ליווי אישי ומקצועי לכל אורכו- מה שמייחד את הקורס ממכללות אחרות בעצם זה שהוא לוקח את הלומד צעד אחר צעד בדרך להיות מקצוען עם ניסיון שמתחיל לעבוד.

כבר עוזבים?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם