התלמדות מעשית במכללת SVCOLLEGE​

מכללת SVCollege משלבת אותך בחברת הייטק תוך כדי הלימודים וכך מבטיחה את השתלבותך בשוק העבודה

איך אנחנו מבטיחים לכם עבודה בהייטק?

התלמדות מעשית (סטאז')

התלמדות מעשית (סטאז') בחברות הייטק אמיתיות תוך כדי הקורסים.

קואצ'ינג לראיונות

הקורסים משלבים הכנה לראיונות עבודה בהייטק

התחייבות לעבודה

התחייבות לחוזה עבודה לבוגרים העומדים בתנאי התקנון

כל מי שנמצא בעולם ההייטק יודע שניסיון הוא המלך, וגם סטודנטים שעמלו ולמדו במשך שנים במוסדות יוקרתיים ונחשבים יעידו כי חוסר של ניסיון תעסוקתי בקורות החיים הוא מקל בגלגלים, כזה שעשוי לטרוק דלתות בחברות הייטק רבות, בטח הנחשבות שבהן.

לכן, כל אחד שרוצה לפנות לעולם ההייטק צריך לשים בראש מעייניו את הניסיון התעסוקתי וההתלמדות המעשית, ולשקול לבחור במוסדות המציעים קורס הייטק עם התחייבות לעבודה בסיום הלימודים (בהתאם לתקנון)  וסטאז' מעשי – מוסדות שיעשו הכל כדי שתצאו מדלתותיהם עם חוזה עבודה חתום.

קורס הייטק עם התחייבות לעבודה

אחד המוסדות האלו הוא מכללת SV, שכ-87% מבוגריה זכו לחוזה עבודה בסיום הלימודים. מכללת SV היא מכללה ללימודי הייטק המספקת קורסים מקצועיים בתחומי ההייטק המבוקשים ביותר בשוק, כמו קורס בקרת איכות (QA), קורס בניית אתרים וקורס אוטומציה.  כל קורס במכללה כולל את הידע החשוב ביותר לשוק העבודה, באופן ממוקד ומקצועי, בלי לסטות ימינה ושמאלה.

בכל אחד ממסלולי הלימודים מדובר על קורס הייטק עם התחייבות לעבודה וליווי אישי עד להשגת המטרה, סטאז' בחברות הייטק אמיתיות וכן סיוע בבניית קורות חיים איכותיים וסימולציות לקראת ראיונות עבודה, שיכינו אתכם בצורה הטובה ביותר לראיונות ולעבודה בעולם הייטק.

התנסות מעשית שמוסיפה לקורות החיים

כמו שכבר הבנו, הידע המקצועי לבדו כבר לא מספיק, ובמכללת SV מאמינים כי לימודים אקדמיים באים בנוסף להתנסות מעשית אמיתית, כזו שמאפשרת לנו ליישם את החומר שלמדנו בסביבה מקצועית ומעשית. לכן, מסלול הלימודים משלב תכנית התלמדות מעשית (סטאז') בחברות הייטק מקצועיות בשטח.

להתנסות מעשית מספר יתרונות משמעותיים:

  • ביטחון עצמי – התלמדות מעשית תעזור לכם לפתח את הביטחון העצמי, כך שתגיעו לראיונות העבודה וגם לעבודה עצמה  עם ניסיון אמיתי. אתם כבר תדעו למה לצפות, איך נראה מקום עבודה בעולם ההייטק וכיצד צריך להתנהל, וכל אלו משפיעים רבות על הביטחון העצמי שלנו ועל האמונה בעצמנו.
  • קורות חיים – בעולם הייטק מחפשים אנשים עם ניסיון מעשי. שורה של ניסיון מעשי בקורות החיים היא כמו אוצר בעולם התעסוקה של היום, ותזכה אתכם בלא מעט נקודות אצל מעסיקים פוטנציאליים. ככל שתצברו יותר ניסיון – בין אם זה סטאז' לתקופה קצרה, תיק עבודות שיצרתם או  עבודה זמנית רלוונטית – כך קורות החיים שלכם יבלטו יותר.
  • יישום של החומר הלימודי – אולי הכי חשוב הוא יישום החומר הלימודי בסביבה מקצועית. הניסיון המעשי יעניק לכם כלי יקר מפז – ליישם את כל מה שלמדתם ולראות איך זה מתבטא בסביבת עבודה אמיתית. הפן המעשי יעזור לחומר להיקלט בצורה יותר עמוקה במוח שלנו, וכך הופך את תהליך הלמידה למשמעותי יותר.

הנוסחה המשולשת המנצחת – לימודים איכותיים, הכנה לראיונות וסטאז' מקצועי יהפכו אתכם למועמדים חזקים בשוק ההייטק הישראלי!