פיתוח WEB – כיצד להפוך למפתח אתרי אינטרנט?

פיתוח WEB

מעוניין לפתח קריירה מאתגרת ומשתלמת כלכלית בבניית אתרים? ובכן, כדי להתמחות בפיתוח ובבניית אתרי אינטרנט חדשים ומתקדמים טכנולוגית מומלץ להירשם לקורס פיתוח WEB במכללת SVCollege. זהו קורס מקצועי, יסודי ומעמיק הכולל מגוון נושאים ותחומים רלוונטיים, מטרת הקורס היא להכשיר מפתחי אתרים ויישומים (אפליקציות) לאינטרנט.

מה זה מפתח אתרים?

פיתוח אתרים נחשב לאחד התחומים החמים והמבוקשים ביותר בענף ההייטק, התחום נקרא גם בשם פיתוח Full Stack. מפתח אתרים מתמחה בטכנולוגיות מתקדמות כגון WordPress, PHP, MySQL, Javascript ופיתוח צד שרת וצד לקוח. זהו מסלול הכשרה מקצועי ומקיף המיועד לחסרי רקע בתחום בניית ופיתוח אתרי אינטרנט וגם לבעלי רקע רלוונטי בתחום. הקורס מאפשר לבוגרים לרכוש ידע תיאורטי בטכנולוגיות החדשות ביותר לפיתוח אתרים וניסיון מעשי, בסיום הקורס הבוגרים יכולים להשתלב יחסית בקלות ובמהירות במגוון משרות נחשקות בתעשיית ההייטק המקומית ובחברות מובילות בחו”ל.

בקורס פיתוח WEB רוכשים ידע מעמיק ורחב יותר לעומת הידע התיאורטי הנרכש במסגרת קורס בניית אתרים, מסלול הלימודים מספק את המתודולוגיה ואת הידע והכלים המקצועיים שנדרשים בתחום הפיתוח ל-WEB, הן לתפקידי צד שרת והן לתפקידים מגוונים של צד לקוח (Frontend).

כדאי לדעת כי רוב מפתחי ה-Full Stack מתמחים בדרך כלל בשפת תכנות אחת או בטכנולוגיה יחידה, יחד עם זאת הקורס מקנה את הידע והכלים הנדרשים לתפקידי מפתח בתעשיית ההייטק. לכן, במסגרת הקורס המקצועי רוכשים ידע במגוון נושאים וכלים כדי להכשיר את הסטודנטים לתנאי השוק המשתנים ולעבודה בחברות מובלות הזקוקות לאנשי פיתוח ווב אשר שולטים במגוון רחב של כלים ושפות תכנות.

איך להפוך לבונה אתרים מצליח ומבוקש?

אם החלטתם להתמקצע בתחום בניית אתרים ופיתוח ווב, עליכם ללמוד את הנושא באמצעות קורס מקצועי ממוקד הכולל תכנים רלוונטיים ועדכניים. אמנם, כיום אפשר ללמוד כיצד לבנות אתרים גם בשיטות עשה זאת בעצמך ובעזרת קורסים חינמיים או בתשלום נמוך באינטרנט. אך כדי להפוך לבונה אתרים מקצועי ומיומן, אין לוותר על קורס ממוקד במכללה מקצועית ללימודי הייטק.

במקביל ללימודים כדאי לרכוש ניסיון מעשי גם מחוץ לשעות הלימוד, לכן עם תחילת הקורס כדאי להתנסות בבניית אתר אישי, אפשר גם לבנות אתר לקרוב משפחה הזקוק לאתר לעסק או לחברים טובים.

כאמור, הדרך היעילה והנכונה להשתלבות בתפקידי מפתח בפיתוח WEB היא בעזרת לימודים בקורס מקצועי. באפשרותכם לבחור שני קורסים הנחשבים רלוונטיים למפתח אתרים – קורס בניית אתרים או קורס פיתוח Full Stack.

קורס לבניית אתרים כולל נושאים כגון:

  • 5 HTML.
  • הכרות עם דפדפנים שונים.
  • מבוא ל-3 CSS.
  • Javascript.
  • React.

זהו קורס מקצועי ממוקד האורך כ-3 חודשים, במסגרתו לומדים פעם בשבוע במסלול בוקר או ערב. מסלול ערב מאפשר לסטודנטים לעבוד במשרה מלאה או חלקית בשעות היום ובמקביל לרכוש מקצוע חדש לחיים.

קורס פיתוח WEB מתמקד בין היתר בפיתוח צד לקוח ובפיתוח צד שרת, הקורס הממוקד נמשך כ-6 חודשים במסגרת לימודי בוקר או ערב. הסטודנטים לומדים פעם בשבוע, כל מפגש נמשך ארבע שעות, ובמסגרת הקורס רוכשים ידע תיאורטי ומעשי. במסגרת הקורס הממוקד רוכשים ידע במגוון נושאים, ביניהם UX (חוויית משתמש), UI, תכנות מונחה עצמים, PHP ועוד.

אפשרויות תעסוקה אחרי הלימודים

קורסים בבניית אתרים ובפיתוח WEB נועדו להכשיר מפתחי אתרים מוכשרים ויצירתיים. אחרי הלימודים אפשר להשתלב במגוון משרות בתעשיית ההייטק ובמגוון תפקידי פיתוח ובניית אתרים בחברות המתמחות בתחום זה.

בסיום הלימודים ניתן להשתלב בקלות במגוון משרות בהייטק, למשל פיתוח אתרים בוורדפרס, פיתוח ב-PHP, Full Stack Developer, Web Developer ועוד. מפתחי WEB זוכים לביקוש גבוה בענף ההייטק, הם יכולים לעבוד במגוון משרות וליהנות מתנאי שכר מעולים מההתחלה, בעוד בוני אתרים לרוב יעבדו בחברות לבניית אתרים, בארגונים שונים הזקוקים למפתחי אתרים או כעצמאים המציעים שירות לבניית אתרים מגוונים כמו אתרי מכירות, תדמית ועוד.

כדאי לדעת כי בוגרי קורס פיתוח WEB ובוגרי מסלול בניית אתרים במכללת SVCollege זוכים למסלול לימודים חדשני ואיכותי הכולל התנסות מעשית בחברות הייטק מובילות (יתרון משמעותי עבור הסטודנטים כיוון שמעבר לניסיון המעשי הם זוכים ליתרון גם בראיונות עבודה ובמציאת מקום עבודה), לאימון אישי ולסימולציות לצורך הכוונה וכדי לעבור בהצלחה ראיונות עבודה, וצוות המכללה מלווה את בוגרי הקורסים ומסייע להם למצוא עבודה טובה בהייטק, בהתאם לכישורים ולידע שלהם.

צוות האתר

צוות האתר

מה זה full stack

מה זה full stack

בשנים האחרונות אנחנו שומעים הרבה את המושג “פול סטאק” אבל רבים מאיתנו לא מבינים מה זה full stack, מה המשמעות של המושג ולמה הוא כל

קרא עוד »
מכללת SVcollege תזניק אתכם אל עולם ההייטק בתוך 4 חודשים.
דברו איתנו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עקבו אחרינו

סגירת תפריט

השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם!

השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם!

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

התחלת הקריירה שלך מתחילה כאן!

השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם!