קורס פיתוח אפליקציות לוקח אתכם קדימה

הביקוש למפתחי אפליקציות מיומנים הפך להיות מאד גבוה, זאת בעקבות השימוש ההולך והגובר באפליקציות בימינו. בין אם אתם שואפים לקריירה בתור מפתחי אפליקציות בחברות גדולות או שברצונכם לבנות אפליקציה לצרכים מגוונים, מדובר בתחום מאד שימושי שכדאי ללמוד.

אם גם אתם מתלבטים, מוזמנים להמשיך לקרוא את הכתבה הבאה שנועדה במיוחד עבורכם.

אפליקציות בנייד

העולם הפך בהדרגה ליותר ויותר נייד. יש יותר מ-1.4 מיליון אפליקציות iOS ויותר מ-1.8 מיליון אפליקציות אנדרואיד זמינות, כאשר אפל מדווחת על למעלה מ-100 מיליארד הורדות מחנות האפליקציות שלה.

נכון למאי, 2014, השימוש באפליקציות לנייד עבר את זה של מחשבים שולחניים, והסתכם ב-51% מכל הזמן שהושקע בצריכת מדיה דיגיטלית. המגמה למובייל נמשכת בקצב מהיר.

בארה”ב, משתמשי האינטרנט הניידים בלבד עלו על המשתמשים במחשבים שולחניים בלבד כבר במרץ 2015. עם אפליקציות שמבצעות את כל הפונקציות של מחשב שולחני ועוד הרבה יותר, זה רק טבעי שהמשתמשים עוברים לגישה ניידת.

לכן, אם יש לך רעיון נהדר לאפליקציה לנייד, יש לך אתר קיים ואתה רוצה להוסיף אפליקציה לנייד או פשוט רוצה ללמוד איך הכל עובד, מומלץ ביותר לשקול להשתתף בקורס פיתוח אפליקציות – בין אם מדובר בקורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד או קורס פיתוח אפליקציות לאייפון.

זה הזמן ליצור בעצמכם

כולנו נושאים בכיסים מכשירים ניידים, אבל במקום רק להשתמש בהם – למה שלא ניצור אפליקציות משלנו, בהתאם לצרכינו? במידה ואתם מעוניינים ליצור אפליקציה אבל חסרים לכם המומחיות והכישורים הדרושים על מנת לאפשר זאת, את כל המידע הדרוש אפשר ללמוד בימינו בקורס פיתוח אפליקציות.

הקורסים קיימים במגוון מתכונות – יש גם קורס פיתוח אפליקציות אונליין. העיקר שתבואו.

מה לומדים בקורס פיתוח אפליקציות?

בקורס מבוא לבניית אפליקציות מתמקדים ראשית בהבנת תכונות הליבה והפונקציונליות של הפלטפורמות באמצעותן ניתן לבנות אפליקציות. 

בקורס נלמדים החומרים העדכניים לעולם ההייטק כיום ושימוש בכלים מתקדמים, הכנה לראיון עבודה והתמחות בחברת הייטק. ליווי אישי עד לחתימת חוזה
הבטחת עבודה.(בכפוף לתקנון)

בין הנושאים הנלמדים:

  1. 5 html
  2. CSS 3 
  3. BROWSERS 
  4. VANILLA JS 
  5. REACT
  6. NODE JS
  7. EXPRESS WEB
  8. SERVER 

לאחר מכן נידון תהליך הפרסום של האפליקציה בשילוב סיור במסוף המפתחים של גוגל, אשר תפקידו להצביע על אזורי המפתח במסוף להעלאה וניהול של בניית האפליקציה.

בקורס אפשר ללמוד גם כיצד ליצור גרסאות של האפליקציה עבור מדינות שונות, ולערוך ניסויים בשביל למצוא לאלו שינויים באפליקציה יש יותר השפעה על מספר ההורדות שלה.

לסיכום

עכשיו זה הזמן לחקור את עולם פיתוח האפליקציות לנייד ולהתחיל פרויקט משלך.

לא תרצו להוסיף מיומנויות פיתוח אפליקציות לנייד לקורות החיים שלכם? יש לציין ששכר מפתח/ת אפליקציות הוא די גבוה, כאשר לאחר שנתיים ניסיון בתחום הסכום עשוי להכפיל את עצמו. אז למה אתם מחכים? התחילו קורס לפיתוח אפליקציות עוד היום.

כבר עוזבים?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם