קורס פיתוח אפליקציות תנאי קבלה

אין כמעט אדם בעולם המערבי שסדר היום שלו לא כולל שימוש באפליקציות: וואצאפ, נטפליקס, מוביט, וויז ואינספור אפליקציות נוספות שעוזרות לנו לנהל את החיים בצורה נוחה יותר, לצרוך שירותים חיוניים, לעבוד או למלא את השעות הפנויות שלנו. 

קורס פיתוח אפליקציות מכשיר אנשים ליצירת אפליקציות ברמת מנוע האפליקציה וברמת חוויית המשתמש. כדי להתאים את תכני הלמידה וכדי לאפשר השמה ברמה גבוהה לבוגרי הקורס, בוחרים מנהלי הקורסים לבצע סינון ולגייס מועמדים מתאימים אל בין שורות הסטודנטים בקורס. מהם תנאי הקבלה? טוב ששאלתם. אנחנו כאן כדי לענות.

 

מה כולל קורס פיתוח אפליקציות?

קורס פיתוח אפליקציות ווב מתקדם כולל הכשרת מפתחי פול סטאק. כלומר, מתכנתים מוכשרים לפיתוח אפליקציות לדסקטופ ולמובייל ברמת חוויית השימוש החיצונית ובהיבטים מעמיקם יותר כמו: ניהול מסדי נתונים, ממשקי API ויכולת התממשקות עם אתרים ותוכנות נוספים.

הקורס יכלול עבודה על פיתוח אפליקציות במספר רבדים: ברובד חוויית המשתמשים, ברובד ביצוע פעולות בהתאם לשינוי ועדכון נתונים ובניית תשתית האפליקציה, סנכרון בין שלד היישום למנוע שלו, דגש על רספונסיביות והתאמה לכל סוגי הפלטפורמות הטכנולוגיות.

 

קורס פיתוח אפליקציות -תנאי קבלה

מכיוון שקיימים סוגי קורסים שונים בשוק לתחום בניית האפליקציות, גם תנאי הקבלה שונים ממסגרת לימודים אחת לשנייה.

קיימים קורסים שמיועדים להכשיר מתכנתים שכבר פועלים בתחום – לרכישת ידע נוסף. קורסים אלו יתאפיינו בדרישה לידע טכנולוגי ורקע בתכנות. תנאי קבלה לקורסים מסוג זה יכללו דרישה להתמצאות בשפות תכנות שונות ובאנגלית ברמה גבוהה.

קורסים אחרים הניתנים כקורסי הכשרה מטעם מקומות עבודה ספציפיים יכללו דרישות סף קפדניות והתחייבות לתקופת עבודה בחוזה מסודר.

לעיתים, כדי להתקבל לקורס פיתוח אפליקציות מקצועי, אחת מדרישות הסף תהיה תואר אקדמי או ניסיון מעשי קודם בתכנות.

לעומת זאת, קיימים קורסי הייטק מקצועיים המיועדים להכשרת מומחי פיתוח אפליקציות גם ללא ידע מקדים. קורסים אלו יבדקו ראיון קבלה יכולות טכניות ושליטה טובה באנגלית, אבל מעבר לכך, הם יאפשרו גם לבעלי רקע טכנולוגי מינימלי ואף למי שאינו בעל ידע בתכנות – להשתלב בקורס המכוון ללמידה מאפס.

אם אתה מעוניין לעשות הסבה להייטק ואתה מחפש קורס הייטק מקיף ומקצועי שאחריו תוכל לצאת לשוק העבודה ולהתקבל למשרה טובה בתחום, קורס בניית אתרים פיתוח אפליקציות פול סטאק של SVCollege הוא הדלת שלך לעולם הפיתוח.

 

מי יכול להתקבל לקורס פיתוח אפליקציות של SVCollege?

כדי להתקבל לקורס אפליקציות של SVCollege אתה לא צריך ניסיון קודם או תואר, גם ידע טכנולוגי כרקע מקדים אינו הכרחי. לעומת זאת, הנהלת המכללה רואה ערך בקבלת סטודנטים בעלי ידע באנגלית ברמה בסיסית ומוטיבציה ונכונות ללמידה ברמה גבוהה. אלו מבחינתה תנאי בסיס להצלחה בקורס ולקבלת תלמידים חדשים לקורסי התכנות אותם היא מציעה.

 

סדנאות למציאת עבודה: דרך קיצור לקבלה לעבודה בהייטק

מכללת SVCollege מציעה לסטודנטים במסגרת קורס הייטק להשתתף בסדנאות הכנה לראיון עבודה. בתכנות, כשאתה עובר ראיון עבודה אישי בהצלחה, הסיכויים שלך להתקבל לעבודה גבוהים מאוד. כאן, מלבד ידע מקצועי ותיק עבודות חשוב שתייצג את עצמך ותייצר תדמית של עובד שייתן ערך משמעותי לחברה. בסדנאות ההכנה של SVCollege עורכים מדריכים מקצועיים סימולציות ומכינים את הסטודנטים בצורה מושלמת לראיונות עבודה בתחום פיתוח האפליקציות. יחד עם סדנת קואצ’ינג והדרכה פרטנית, בוגרי SVCollege מגיעים לתעשייה הטכנולוגית עם ידע רב מבחינה מקצועית ומבחינת מיומנויות רכות נדרשות מה שסולל להם דרך בטוחה למשרות נחשקות בעולם הפיתוח בתחום הווב.

 

תוכנית ההתמחות של SVCollege – השער שלך למציאת עבודה כמפתח אפליקציות

תוכנית המתמחים של SVCollege כוללת התמחות בחברות הייטק שנמשכת בין 3 ל-12 חודשים בהתאם לדרישות החברה. במהלך ההתמחות עוסקים הבוגרים במשימות שוטפות של החברה כמפתחים מן המניין ולא הפרויקטים המדמים את הדבר האמיתי כפי שמקובל במסגרות לימודים רבות אחרות. כאן רוכשים בוגרי הקורס ניסיון משמעותי וחווים בשטח אינטראקציה בין מחלקות שונות, עבודת צוות והתמודדות עם בעיות הצפות בזמן העבודה. חלק מהבוגרים ממשיכים ומשתלבים בחברה בה עשו סטאז’ וחלקם עוברים לחברות הייטק אחרות כשהניסיון המעשי שלהם פותח דלתות למשרות מצוינות, לעיתים במשכורת של 5 ספרות כבר מיום העבודה הראשון בחברה.

 

איך אני יכול לדעת אם אני מתאים לקורס פיתוח אפליקציות?

כדי לדעת אם אתה מתאים להשתלב כמפתח אפליקציות, חשוב שתשאל את עצמך מספר שאלות מכוונות:

  • האם אני נמשך לתחום הטכנולוגי?
  • האם אני אוהב לפתור בעיות?
  • האם אני מסוגל להשתלב בעבודת בצוות?
  • האם אני מתקשר טוב עם אנשים?
  • האם יש לי תשוקה להיות שותף בעיצוב חוויית משתמש בשימוש באפליקציות מובילות?
  • האם אני מעוניין להיות אחראי לבניית מנוע לאפליקציות וללמוד על בניית מסדי נתונים, ארגון ועדכון?
  • האם אני מסוגל לעבוד שעות ארוכות ברצף ברמת ריכוז גבוהה?
  • האם אני מעוניין לעבוד שעות ארוכות מול מחשב?
  • האם אני מוכן להשקיע בפיתוח מוצר גם אם אצטרך להשקיע שעות נוספות?
  • האם אני אוהב חשיבה לוגית?

 

אם אתה עונה לעצמך כן על רוב השאלות (שמשלבות אגב בחינה של יכולות מנטליות, חברתיות ואישיות להתאמה לעבודה בפיתוח אפליקציות), רוב הסיכויים שקיימים אחוזי התאמה גבוהים בינך לבין מקצועות הפיתוח. בשלב זה, עליך לבחון את רמת ההשקעה הנדרשת מצדך כדי לצמצם פערים במידה וקיימים וכדי לקבל החלטה על רכישת קורס הייטק במגמה לעשות הסבה להייטק ולהשתלב במשרת פיתוח בהמשך.

 

איך אני בוחר קורס פיתוח אפליקציות שמקדם השמה גבוהה?

קודם כל, הקפידו על בירור מעמיק על תכני הקורס, היקף הקורס, זהות מרצי הקורס ואחוז הבוגרים שהשתלבו בעבודה תקופה קצרה לאחר הקורס. בנוסף, חשוב שתשקלו בחירה בקורס דיגיטלי בהתאם לגמישות הגבוהה שהוא מקנה ביחס לשעות ומיקום הלמידה וביחס לעלויות הנמוכות יותר מול קורסים פרונטליים במבנה דומה. עם זאת, במידה ואתם בוחרים בקורס אונליין בדקו שאתם מקבלים ליווי מקצועי לאורך הדרך ועזרה בהשמה לקראת היציאה לשוק העבודה. אל תשכחו לוודא כי תכני הקורס מתעדכנים בהתאם לחידושים האחרונים בשוק פיתוח האפליקציות וכן שהקורס מתאים לדרישות של חברות ההייטק בבחירת מועמדים למשרות בתחום פיתוח אפליקציות ווב.

 

לסיכום: תנאי קבלה לפי מסלולי הלמידה השונים

אפשר לחלק את מסגרות ההכשרה של מפתח אפליקציות ל-2: מסלול לבעלי ניסיון בתחום התכנות ולבעלי רקע טכנולוגי ומסלול בסיסי לסטודנטים החדשים בעולם ההייטק.

תנאי הקבלה במסלול הראשון כוללים ידע בשפות תכנות ואנגלית ברמה גבוהה יחד עם ניסיון מעשי בתחום ולעיתים דרישה לתואר. לעומת זאת, במסלול הבסיסי יידרשו זיקה לתחום הטכני, ידע בסיסי באנגלית וכן מוטיבציה ונכונות להשקיע כדי לצאת מהקורס לעולם העבודה כמפתחי אפליקציות מקצועיים.

 

שאלות ותשובות בנושא קורס פיתוח אפליקציות תנאי קבלה

קורס פיתוח אפליקציות מתאים לאנשים בעלי חוש טכני, חשיבה לוגית, יצירתיות ורצון להיות חלק מתהליך ייצור מתקדם של מוצרים טכנולוגיים ברמה גבוהה. כישורים נדרשים נוספים הם יכולת ריכוז ויכולת עבודה מול מחשב במשך שעות ארוכות, יכולת עבודה בצוות ותקשורת בינאישית טובה.

קיימים קורסים המתאימים לבעלי ניסיון בתעשייה הטכנולוגית או קורסים המיועדים לבעלי תואר בלבד. לעומת זאת, קיימים בשוק קורסי הייטק מקצועיים המכשירים מפתחי אפליקציות מעולים ללא צורך בידע טכנולוגי קודם.

בהחלט. קורס פיתוח אפליקציות של המכללה כולל הכנה לראיון עבודה המגביר את סיכויי המועמד לצלוח את הראיון בהצלחה מקסימלית ולקבל את המשרה הנחשקת. במהלך ההכשרה ילמד הסטודנט כיצד לרכוש תדמית חיובית במהלך הראיון, איך להציג את עצמו בצורה המשדרת מקצועיות עם ידידותיות במינון מדויק ואיך להתכונן לפני הראיון כדי לספק את המידע הרלוונטי כדי להיתפס בעיני המראיינים כמומחים בתחום. נוסף על הכנה לראיון עבודה, מכללת SVCollege מסייעת בכתיבת קורות חיים שיבלטו משמעותית על פני קורות חיים של מועמדים אחרים למשרת פיתוח אפליקציות.

logo

כבר עוזבים?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם