למה כדאי לכם לעבור קורס פיתוח אפליקציות

מפתח אפליקציות Full Stack משחק תפקיד משמעותי בענף ההייטק. במקביל הוא פועל בשני מישורים: מצד אחד, עיסוק בחוויית הלקוח (איך האפליקציה תיראה, נוחות שימוש וכדומה) ומצד שני: תכנון ועשייה ברמה הטכנית של מסדי הנתונים ושימוש בשפות תוכנה שונות. 

נוסף לאתגר עתיר סיפוק, פיתוח אפליקציות הוא תחום רווחי ומבוקש מאוד בשוק כאשר חלק מבוגרי הקורס עשויים לקבל משכורת של 5 ספרות כבר על יום העבודה הראשון. כדי לעבוד כאיש פיתוח מצליח וליהנות מעבודה מתגמלת אין צורך כיום ללמוד לתואר מספר שנים – מספיק קורס ממוקד ותכליתי שמעביר בעיקר ידע פרקטי ומאפשר לסטודנטים להתמחות ולהיכנס לעולם העבודה בקלות. כאן בהמשך: כל הסיבות הטובות למה כדאי לכם לעבור קורס פיתוח אפליקציות.

 

להצטרף לעולם דינמי שלא עומד על המקום

בניית אתרים ואפליקציות ב-2024 מהווה מקצוע מבוקש מאוד, זאת בהתאם לצורך הבלתי פוסק לפיתוח ושדרוג של תוכנות, אתרים ויישומונים. מגמת הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ריצה, וכדי להדביק את הקצב שוק העבודה מגייס אנשי פיתוח אפליקציות מוכשרים שיספקו לחברות וארגונים מענה בתחום השירות, השיווק והתפעול.

הצורך באפליקציות אינטראקטיביות רק הולך וגובר וחברות רבות מגייסות לשורותיהן אנשי פיתוח בעלי יכולות גבוהות בעיקר מפתחי Full Stack העסוקים בצד הלקוח ובצד השרת. Full Stack – מה זה?

פיתוח אפליקציות Full Stack – יתרון הגם וגם

הכירו, תחום פיתוח התוכנה נחלק ל-2: פיתוח בק-אנד ופיתוח פרונט-אנד:

  • בק אנד – צד שרת: תחום זה עוסק בממשקי API, ניהול מסדי נתונים וביצוע פעולות המאפשרות לאתר לפעול בהתבסס על נתונים.
  • פרונט אנד – צד לקוח: תחום העוסק בחוויית משתמש הקצה ובעיצוב האתר. מפתח פרונט אנד יעסוק בבניית דפי אינטרנט על מנת שהיוזר יוכל לקיים אינטראקציה עם האפליקציה.

 

מי הוא אם כן מפתח אפליקציות Full Stack?

מפתח אפליקציות Full Stack הוא מפתח שהוכשר לעסוק בשני הרבדים של האפליקציה: הבקאנד והפרונטאנד. מפתחי Full Stack מבצעים במקביל את שתי המשימות והם מסוגלים לייצר אפליקציית ווב מושלמת המורכבת משני צידי השירות.

טווח הפעולה הרחב של מתכנתי Full Stack מאפר להם לנהל פרויקטים דינמיים וליצור אפליקציות אינטראקטיביות הכוללות צד בק אנד וצד פרונט אנד. הידע הרב תכליתי של מתכנתי Full Stack הופך אותם לדמויות מפתח בשוק ההייטק ולמועמדים מבוקשים בחברות שונות בתחום ההייטק וחברות בתחומים אחרים המעוניינות בספקי שירותי ווב.

התעשייה הטכנולוגית מחפשת מתכנתי אפליקציות Full Stack המסוגלים לבצע פרויקטים מגוונים החל משלב ייצור ממשקי משתמש ועד לביצוע מסדי נתונים.

 

פיתוח אפליקציות Full Stack: מרחב יצירתי – קרקע תעסוקתית יציבה

פיתוח אפליקציות פול סטאק הוא תחום רחב המשלב סט של כישורים ויכולות ומספק מרחב גדול לחשיבה מחוץ לקופסה ולמציאת פתרונות מקוריים ועם זאת, מספק עבודה יציבה בתחום רווחי ומתגמל מאוד בו ניתן להתפתח ולהגיע למשרות בכירות בתחום הפיתוח והניהול.

בנוסף, קיימת אפשרות לפנות לאפיק העצמאי בתחום ההייטק ולספק שירותי פיתוח אפליקציות בסגנון יזמי.

 

גם ללא רקע טכנולוגי – אתם יכולים להיות מפתחי הFull Stack הבאים!

עולם ההייטק ובתוכו פיתוח האפליקציות נראה לאנשים מבחוץ מורכב מאוד ודורש ידע טכנולוגי רב כרקע ללימודי פיתוח אפליקציות. חשוב לנו לעדכן אתכם כי קיימים בשוק קורסי פיתוח אפליקציות המאפשרים לכם להיות אנשי הייטק וללמוד מאפס גם אם מעולם לא למדתם תכנות. אתם תצטרכו לגייס אמביציה ומוטיבציה ולהשקיע בלמידה ותרגול אינטנסיביים – לא מדובר בקייטנה, אבל גם אם עבדתם בתחום אחר או שרק עכשיו סיימתם צבא – אין סיבה שלא תוכלו להשתלב בקורסי ולאחר מכן בשוק העבודה כמתכנתי אפליקציות מעולים.

 

משרות מתגמלות

עבודה גם כשכיר וגם כעצמאי בתחום פיתוח האפליקציות מספקת לכם משכורת של הייטק, כלומר, שכר גבוה כבר מהיום הראשון. בנוסף, אפשרויות הקידום הן גבוהות מאוד ואחרי שעברתם קורס פיתוח ברמה גבוהה בהיקף גדול, הסיכויים שלכם למצוא עבודה מעולה ולהתקדם במהירות כבוני אתרים ומפתחי אפליקציות – גבוהים ביותר.

 

לפתח אפליקציות זה לא פחות ממרתק

עבודה בתחום פיתוח האפליקציות היא מרתקת, רב גונית ועוסקת במגוון רחב של היבטים. בין אם אתם עובדים בצד הבקאנד או הפרונטאנד ובין אם אתם מפתחי Full Stack – העבודה בפיתוח אפליקציות היא מעניינת מאוד ודורשת חשיבה יצירתית, התמודדות עם בעיות הדורשות פתרונות מקוריים ויכולות גבוהות בתחום הלמידה והיישום. אם אתם מחפשים תחום מבוקש שגם מעניק סיפוק רב ומאפשר לכם לייצר מוצרי קוד בדגש על חווית משתמש איכותית – הירשמו כבר היום לקורס פיתוח אפליקציות.

 

אפשרויות עבודה שונות

אוהבים לעבוד ולקבל משכורת חודשית בראש שקט או להפך – שונאים שיש לכם בוס על הראש? עבודה בפיתוח אפליקציות מאפשרת לכם לעבוד בכל קונסטלציה – כשכירים וכעצמאיים ולהרוויח משכורות גבוהות בכל אפשרות. בעולם הזה אתם אלו שמחליטים איך לעבוד ואיך להרוויח את המשכורת שלכם. בנוסף, תוכלו לבחור להיות מתכנתי אתרים ואפליקציות גם בתור השלמת הכנסה. בעלי רקע טכנולוגי ומעוניינים להתפתח? לא רוצים לעזוב מקום עבודה יציב? תמיד תוכלו להשתמש בזמן הפנוי שלכם כדי לעבוד במקצוע שאתם אוהבים ולעשות הרבה כסף מהצד. בנוסף, תוכלו לשלב פיתוח אפליקציות כעבודה מהצד כדי לבדוק אם זה מתאים לכם ולאחר שהגעתם למסקנה ש’זה זה’ להחיל לעבוד בפיתוח בפול ווליום.

 

קורס פיתוח אפליקציות? רק SVCollege!

מכללת SVCollege מציעה קורסי הייטק מובילים המכשירים את אנשי הפיתוח המובילים בענף. קורס פיתוח אפליקציות ובניית אתרים של המכללה הופך את הסטודנטים למפתחי Full Stack מעולים. מסלול הלימודים מתמקד בפיתוח צד לקוח ושרת ברמה הגבוהה ביותר להשתלבות מהירה בהייטק. תהליך הלמידה כולל מספר שלבים:

  • בשלב הראשון רוכשים הסטודנטים מתודולוגיות ויסודות נדרשים לפיתוח Full Stack. לאחר מכן יצברו הסטודנטים ניסיון ויבנו פרויקטים משולבי למידה לבניית תיק עבודות איכותי. השלב הבא יכלול סדנאות וסימולציות כהכנה לראיון עבודה ולאחר מכן בוגרי הקורס יעבור סטאז’ מקצועי של 3-4 חודשים לרכישת ניסיון מעשי לקראת היציאה לעולם העבודה.

 

נוסחת הלמידה של קורסי SVCollege היא נוסחה מנצחת המכשירה מפתחי Full Stack מבוקשים מאוד המשתלבים במשרות מצוינות בענף עם היציאה לשוק העבודה.

מכללת SVCollege אחראית ללוות אישית כל סטודנט עד לחתימה על חוזה עבודה ראשון כשהמטרה שלה לאורך כל הדרך היא להפוך את הסטודנטים למתכנתי Full Stack מומחים הנושאים משרות מתגמלות בענף ההייטק.

 

למה SVCollege? שש סיבות טובות ללמוד פיתוח אפליקציות ב-SVCollege

  1. השמה בטוחה בחברות הייטק מובילות.
  2. תוכנית התמחות הכוללת סטאז’ בחברת הייטק.
  3. סדנת בניית קורות חיים וקואצ’ינג לקראת העבודה
  4. ליווי אישי והדרכה למתקשים
  5. לכל שיעור – שעת תגבור נוספת
  6. תמיכה בקבוצת פייסבוק סגורה ובווצאפ לאחר שעות הלימודים

 

אני רוצה להרשם לקורס פיתוח אפליקציות!

החלטתם שקורס אפליקציות מתאים לכם כמו כפפה ליד? רוצים להיות מפתחי האפליקציות של העתיד? צודקים! עכשיו זה הזמן להירשם לקורס מקצועי של SVCollege המכשיר את טובי המתכנתים בענף ומציע מלבד הכשרה מקיפה ומעשית – סטאז’ בחברות הייטק מובילות. חייגו עכשיו *3793 או השאירו פרטים באתר הבטיחו את העתיד המקצועי שלכם בתחום מרתק, מתגמל ומלא סיפוק.

 

שאלות ותשובות בנושא למה כדאי לכם לעבור קורס פיתוח אפליקציות

 

כבר עוזבים?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם