מדריך JAVA – מדריך מקוצר למתחילים

אם גם אתם מעוניינים לדעת האם שפת התכנות JAVA חיונית לכל מתכנת ומה חשוב לדעת אודותיה, התחילו לקרוא את מדריך java  , המדריך בו ריכזנו עבורכם את עיקרי היתרונות של שפת תכנות זאת. הבה נתחיל..

מהי JAVA?

שפת JAVA היא שפת תכנות עלית אשר פותחה על ידי חברת סאן. בשפה זו הפקודות מובנות למתכנת והיא ידועה כשפה מכוונת – עצמים. היתרון העיקרי והמוכר ביותר של שפה זו היא שהיא מתאימה לכל מערכות ההפעלה ולכן היא כה פופולארית. התחביר של שפה זו מתבסס במידה רבה על שפת ++C, אך היא כוללת הרחבות רבות. נכון לשנת 2016 שפה זו נחשבה לשפת התכנות הפופולארית ביותר בעולם ונעשה בה שימוש בתכנות למחשבים אישיים, למכשירים ניידים (מערכת ההפעלה אנדרואיד עושה שימוש בשפת ה- JAVA) ולמערכות אירגוניות.

שפת תוכנה מבוקשת בשוק התעסוקה

אחד היתרונות החשובים של שפת תכנות זו הוא שיש לה ביקוש רב בשוק העבודה. טרם הרשמה אל קורס בניית אתרים או קורס פיתוח אפליקציות תמיד חשוב לוודא שהקורס אליו אתם נרשמים כולל לימוד של שפת ה-  JAVA. כיוון שמשתמשים בשפת תכנות זו במקומות עבודה רבים בתעשיית ההיי טק, כל אחד שיודע כיצד לתכנת באמצעות שפה זו יכול לנסות ולהתקבל למשרות רבות, ביניהן משרות בתחום פיתוח אפליקציות לאנדרואיד.

JAVA  – שפת קוד פתוח ואינה מוגבלת

קהילת הקוד הפתוח אימצה בהנאה את שפת התכנות JAVA וזאת משום שהיא מאפשרת הטמעה חינמית. פיתוח בקוד JAVA אינו עולה כסף ומהווה יתרון עבור יזמים ועסקים קטנים, שכן היא מאפשרת להם להשתמש בפלטפורמה של ה- JAVA ואינה מחייבת אותם בהוצאה כלשהי. יתרון נוסף אותו חשוב לדעת אודות שפה זו אינה מוגבלת לפלטפורמה מסויימת. היא עובדת במערכת ההפעלה של האנדרואיד, ב- WEB, ועוד.

אתם לא לבד – קהילה חזקה!

חשוב שתדעו שגם אם אינכם מתחברים למשרה זו או אחרת אליה התקבלתם לאחר סיום קורס פיתוח אפליקציות, אינכם לבד! שכן, תמיד תוכלו להצטרף אל קהילת מפתחי שפת JAVA, ללמוד דברים חדשים וליישם אותם. קהילה זו ידועה כקהילה חזקה מאוד אשר כוללת יותר מעשרה מיליון מפתחים שחלקם ישמח להיות לכם לעזר בכל הקשור אל למידת קוד חדש וכל הקשור אל השפה. בנוסף, בקהילות תמיד צצות הזדמנויות חדשות בכל הקשור אל הצעות תעסוקה.

 

יתרונות נוספים אותם רצוי לדעת וזאת טרם אתם נרשמים אל קורס זה או אחר המערב את למידת שפת התכנות JAVA הם שרוב המתכנתים מספרים שמדובר על שפת תכנות קלה ללמידה אשר קל מאוד לפתח באמצעותה כל מיני אפליקציות בתחום התקשורת. בנוסף, הרשמה אל קורס זה או אחר בו לומדים את שפת התכנות JAVA תאפשר גם לאלו שחסרי ניסיון בתחום התכנות להיכנס אל עולם התעסוקה ההייטקיסטי. בהצלחה!

כבר עוזבים?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם