לימודי מחשבים שיטיסו אתכם לשלב הבא בקריירה

מעוניינים להשתלב בהייטק ומחפשים קורס מחשבים שיזניק את הקריירה קדימה? רוצים לדעת כיצד לימודי מחשבים יכולים להטיס אתכם לשלב הבא בקריירה שלכם? אילו קורסים במקצועות המחשב כדאי לכם ללמוד כדי ליהנות מקריירה משגשגת ומשפע אפשרויות תעסוקה?

בשנים האחרונות ישראלים רבים בכל הגילים שוקלים לעשות הסבה להייטק מסיבות ברורות כמו תנאי שכר מעולים, עניין רב, סביבת עבודה צעירה ומאתגרת, תנאים סוציאליים טובים, שפע אפשרויות תעסוקה ומגוון אפשרויות לקידום ולפיתוח הקריירה. חשוב לציין כי יש מגוון רחב של מסלולי לימוד בתחום המחשבים וההייטק, לא חייבים לבחור קורס מחשבים המתמקד רק בפיתוח ושפות תכנות, יש מקצועות נוספים בעולם הייטק שאינם טכניים לכן כל אחד יכול למצוא את הקורס המתאים לו ביותר.

איזה קורס מחשבים יטיס את הקריירה שלכם?

לאחר שהחלטתם ללמוד מחשבים כדי לשדרג את הקריירה שלכם וליהנות מעבודה מעניינת ומאתגרת – עליכם להחליט מה ללמוד והיכן. אפשר ללמוד קורסים שונים במחשבים במכללות ובבתי הספר למחשבים, יחד עם זאת עליכם לבחור היטב את מוסד הלימודים כיוון שהתעודה שתקבלו בסוף הלימודים תשפיע על אפשרויות התעסוקה והקריירה שלכם.

מכללה מובילה כמו SVCollege מציעה לכם מגוון מסלולי לימוד בתחום ההייטק, אלו לימודי תעודה שנועדו להעניק לכם ידע וכלים כדי להשתלב במהירות בתחום ההייטק. באפשרותכם לבחור קורסים העוסקים בפיתוח ותוכנה, ויש גם מגוון קורסים ממוקדים המעניקים לכם ידע וניסיון מעשי בתחומים רבים נוספים בעולם ההייטק. 

מעבר לבחירת הקורס בתחום המחשבים עליכם לקבל החלטה נכונה לגבי מוסד הלימודים. מוסדות לימוד רבים מציעים קורסים ומסלולי לימודי שונים אשר לא בהכרח מבטיחים לכם עבודה וקריירה, ובוגרים רבים מוצאים את עצמם לאחר סיום מסלול כזה או אחר אבודים עקב מס’ סיבות:

  • שוק ההייטק תובעני ביותר ודורש רמה מסוימת של ניסיון מעשי בתחום אפילו עבור משרות ג’וניור 
  • ראיונות עבודה בשוק ההייטק קשים מאוד ולא כולם מצליחים לעבור אותם גם אם יש להם את הידע.

מכללת SVCollege מציעה מסלול לימודי מחשבים ייחודי המשלב פתרונות לשתי הבעיות הנ”ל:

  • בוגרים מתאימים ישתלבו בפרויקט סטאג’ מיוחד של המכללה במסגרתו הם ישתלבו בחברות הייטק אמיתיות כמתלמדים וירכשו ניסיון בתחום אותו למדו
  • מכללת SVCollege מציעה בחלק נכבד מהקורסים שלה סדנת ראיונות עבודה בהייטק בו היא תלמד אתכם כיצד לייצר כמות גבוהה של ראיונות עבודה וכמובן כיצד לצלוח אותם. 
  • בנוסף, מכללת SVCollege מסייעת לבוגרים שלה בהשמה – הדגש הוא על קריירה ולא רק לימודים.  

אגב, המכללה מציעה אפשרות ללמוד קורסים במסלול ערב, זהו מסלול לימודים ייעודי המאפשר לכם לשלב בין עבודה ללימודים. כך תוכלו להמשיך לעבוד ולהתפרנס במהלך הלימודים, ולאחר קבלת התעודה תוכלו להתברג לתפקידים מעניינים בהייטק או לקדם את הקריירה שלכם אצל המעסיק הנוכחי.

תחום תמיד רלוונטי ותמיד בועט

ענף ההייטק ממשיך להתפתח במהירות, גם כאשר יש משברים כלכליים ואחרים. דווקא עכשיו בתקופת הקורונה אפשר לראות כיצד אנשי ההייטק מצליחים למרות כל הקשיים להמשיך ולתפקד בצורה הטובה ביותר שניתן, ישנם עובדים בהייטק הממשיכים לעבוד מהבית, בלי לצאת לחל”ת וללא איום על הפרנסה והעתיד.

בתחום ההייטק יש מקצועות שונים, יש תפקידים טכניים כמו מתכנתים בשפות שונות, מנהלי רשתות, אנשי בדיקות תוכנה (QA) וכדומה, יש גם תפקידים ניהוליים, אדמיניסטרטיביים ומשרות בתחום השיווק והמכירות. 

אם ברצונכם להטיס את הקריירה שלכם קדימה ולעבוד בהייטק, כדאי לכם לקרוא על הקורסים השונים שהמכללה מציעה לכם. יש שלוש קטגוריות עיקריות ללימודי מחשבים:

  • בדיקות תוכנה – קורס בדיקות תוכנה וקורס אוטומציה נועדו להעניק את כל הידע והכלים העדכניים והחדשניים ביותר כדי להכשיר בודקי תוכנה. יש דרישה גבוהה לאנשי QA, לכן הקורס הפך למבוקש מאוד מאחר והוא מעניק לבוגרים כרטיס כניסה ישיר לתחום ההייטק. קורס QA מכשיר את הבוגרים לבדיקות תוכנה ידניות, כדאי ללמוד גם קורס אוטומציה המכשיר את הבוגרים לבדיקות ממוכנות אוטומטיות, במהלך הקורס רוכשים ידע בתכנות וכלי פיתוח לכן הקורס מאפשר לכם לשלב בין שני תחומים פופולריים בהייטק – בדיקות תוכנה ופיתוח וכתיבת קוד.
  • פיתוח – יש מגוון קורסים העוסקים בפיתוח, אלו מסלולי לימוד קצרים וממוקדים המותאמים לדרישות המעסיקים. בקטגוריית הקורסים בתחום הפיתוח ניתן למצוא קורס בניית אתרים ופיתוח ב-Front End, קורס גיימינג ופיתוח משחקים ואפליקציות לווב, קורס פיתוח Full Stack ועוד.
  • ניהול רשתות ואבטחת מידע – קורס IT בחסות חברת CISCO להכשרת מנהלי רשתות ואבטחת מידע. יש דרישה גבוהה למנהלי רשתות ואבטחת מידע בכל הארגונים, לא רק בחברות הייטק. זהו תחום מעניין ומקצוע פופולרי ומבוקש עם אפשרויות קידום לתפקידי ניהול בארגונים השונים.

לימודי מחשבים לתעודה או תואר ראשון?

לאחר שקיבלתם החלטה להטיס את הקריירה שלכם קדימה עליכם להחליט האם ברצונכם להשקיע כ-4 שנים בלימודים כדי לרכוש תואר ראשון במדעי המחשב או בתכנות או האם ללמוד במסגרת קורס מחשבים קצר וממוקד. תואר ראשון במחשבים נחשב ליוקרתי אך הלימודים לא מתאימים לכל אחד, יש להשקיע 4 שנים בלימודים וכמעט ובלתי אפשרי לעבוד במהלך הלימודים.

קורס ממוקד במחשבים מעניק לכם את כל הידע, הכלים והניסיון המעשי כדי להשתלב בתחום ההייטק. תכני הקורס מותאמים לדרישות המעסיקים לכן הבוגרים נחטפים לעבודה מיד בסיום הלימודים. לימודים מחשבים במסגרת ההסבה להייטק נועדו להכשיר את הבוגרים למגוון מקצועות בתחום ההייטק. לימודי תעודה בתחום המחשבים כמו קורס full stack מומלץ מאפשרים לכם לשלב בין לימודים לעבודה, כך אתם יכולים להתפרנס בכבוד ותוך כ-4 עד 6 חודשים תקבלו דיפלומה המאפשרת לכם לעבוד בהייטק וליהנות מקריירה משגשגת ומוצלחת.

רבים כבר הבינו כי עדיף ללמוד קורס ממוקד במחשבים ולהשתלב במהירות בהייטק בתפקידים שונים. עליכם לזכור כי תנאי הקבלה לקורסים השונים במחשבים קלים וגמישים יותר בהשוואה לתנאי הסף הנדרשים מהנרשמים לתואר ראשון במחשבים. יש גם אפשרות לבחור קורסי הסבה להייטק, הקורסים מועברים בשעות הערב, כאשר בגלל משבר הקורונה יש קורסים הנלמדים במתכונת הלמידה מרחוק באמצעות האינטרנט.

לומדים קורס מקצועי וממוקד ומטיסים את הקריירה לשלב הבא

רוב הישראלים רוצים לעבוד בהייטק בגלל התנאים הטובים, שפע אפשרויות התעסוקה, אפשרויות הקידום, העניין הרב ומסיבות נוספות. כדי להזניק את הקריירה שלכם ולעבוד בהייטק עליכם לבחור קורס מחשבים במכללה מובילה, מומלץ לתאם פגישה עם יועץ הלימודים כדי לשמוע על הקורסים השונים ולבחור נכון את מסלול הלימודים.

כמו כן, מומלץ ללמוד במכללה המציעה כיתות לימוד קטנות ומאובזרות, התמחות מעשית בחברות הייטק מובילות, סיוע בהשמה להייטק והתחייבות לחוזה עבודה. 

כבר עוזבים?

תנו לנו הזדמנות לתת לכם
הצעה שתפתיע אתכם